Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Da li silikonski pesak ima da se kupi u Pet centru na Novom Beogradu i kolika je cena pakovanja od 5/10 kg?Ako ne, gde ga kupujete, koja marka je u pitanju

Edited by dranata
Link to comment
Da li silikonski pesak ima da se kupi u Pet centru na Novom Beogradu i kolika je cena pakovanja od 5/10 kg?Ako ne, gde ga kupujete, koja marka je u pitanju
ima da se kupi u svakom pet shopu. ja uzmem onaj koji mi padne pod ruku. najjeftiniji na trzistu je "Kozmo" (350 din), idu i do 900. po mom misljenju, svi su isti.nema tih pakovanja tako. pakuju se na litre, mislim da je 5l najveca kesa.
Link to comment
Of kors, nego me zanima neki prosek, kakva je kod vas praksa, na koliko se menja.
2 macora - nedelju dana. jedan od njih jede kao tigar a nuzdi kao konj.
Link to comment

pesak menjamo na 7 dana. ako zaboravimo, mačka nas podseti tako što napravi gomilicu u kupatilu ili pišne nekome na jorgan.ugljene filtere na otvorima za ventilaciju klozetića menjamo na 2-3 meseca. mačka ima osam i po godina, jako je razmažena i uobrazila je da je princeza.

Link to comment

Moje macke u toku noci otvorile veliko pakovanje vate. Kuca izgleda kao da je pao sneg, vate ima apsolutno svuda, i po policama. Jedna kolicina vate zavrsila je tako sto je neka maca rasprostrla vatu ispod stolice za ljuljanje (gde inace vole da leze, pa se niko ne usudjuje da sedne na stolicu da ne bi precvikao rep macki) i napravila sebi udoban krevetac.Da, vata je i po mackama, moracu sve da ih cetkam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...