Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

catinasleeve.gif
slobodno ga odmah kastriraj, racuna se da su macori od kraja sestog meseca polno zreli, te za odugovlacenje nema razloga. naravno, to sve vazi ako ne ide u stetu po kraju.mi se zeznuli na hacijendi i sterilisali sve macore i macke, i sad oni mucenici stalno dobijaju batine od muzevnijih vitezova koji dolutaju sa avale. ali ih zato zenske brane svim silama, za vub svim romanticarima.
Vikendaške mačke sa Avale su veoma opasne >:3
Link to comment

Evo opet mene sa pitanjima. Naučili smo ga da koristi svoj wc, i sad čitam razne forume, i pojma nemam koliko peska se stavlja u taj wc, i koliko često se menja kompletan pesak. Negde piše da treba svaki dan novi, a negde da im traje po 10 dana, a da samo vade grudvice lopatom. U tom slučaju, posuda (u mom slučaju plastični lavor dubine oko 15 cm) bi trebalo da je makar do pola napunjena peskom.Znam da sam smešna sa tim pitanjima, al pomagajte, naši smo! :)

Link to comment
Evo opet mene sa pitanjima. Naučili smo ga da koristi svoj wc, i sad čitam razne forume, i pojma nemam koliko peska se stavlja u taj wc, i koliko često se menja kompletan pesak. Negde piše da treba svaki dan novi, a negde da im traje po 10 dana, a da samo vade grudvice lopatom. U tom slučaju, posuda (u mom slučaju plastični lavor dubine oko 15 cm) bi trebalo da je makar do pola napunjena peskom.
Ми смо Јохану нашли неку келнерску тацну и напунили је прашином из (неизбетониране) гараже отприлике 3-4цм дубоко, и то је било довољно за 1 недељу... а заменили смо укупно једном, јер је после две недеље укапирао да је његова и гаража и авлија.
Link to comment
Evo opet mene sa pitanjima. Naučili smo ga da koristi svoj wc, i sad čitam razne forume, i pojma nemam koliko peska se stavlja u taj wc, i koliko često se menja kompletan pesak. Negde piše da treba svaki dan novi, a negde da im traje po 10 dana, a da samo vade grudvice lopatom. U tom slučaju, posuda (u mom slučaju plastični lavor dubine oko 15 cm) bi trebalo da je makar do pola napunjena peskom.Znam da sam smešna sa tim pitanjima, al pomagajte, naši smo! :)
Budes li menjala taj naparfimisani liter-pesak svaki dan nece ti trebati puno da bankrotiras. :D Ako to hoces bolje brze-bolje nadji neko gradiliste sa kojeg ces da krades obican pesak ili mu/joj naseckaj novine. Ovaj kupovni pesak za gospodsko vrsenje nuzde mislim da komotno mozes da menjas jednom nedeljno ili tako nesto, uz, naravno, redovno koriscenje lopatice. Inace, ako ljubimca drzis u kuci taj kupovni pesak je ipak najbolje resenje za ukucane iz mnogo razloga.
Link to comment
Harpere, sad mi još samo kaži kolika treba da bude dubina tog peska, na 15 cm duboku posudu?:D
Dubina peska treba da bude minimum 4 cm, bez obzira na dubinu posude.Nemoj se zezati sa drugim peskom: samo silikonski dolazi u obzir za kucu, svi ostali smrde. Bolje kreni odmah tako nego da se mrcvaris, i posle jos da naknadno navikavas macku na silikonski pesak.
Link to comment
Harpere, sad mi još samo kaži kolika treba da bude dubina tog peska, na 15 cm duboku posudu?:D
Najmanje trecina te posude, mada bih ja isao na 7-8 cm. Takodje, mislim da je Vasudeva u pravu i da je taj silikonski pesak za stanove ipak ubedljivo najbolje resenje.
Link to comment

Jos nesto:Ovo je predmet koji je u smislu intimnosti i higijene idealna stvar i za macke i za ljude. Macke vole da vrse nuzdu u miru i intimi, isto kao i ljudi. Ljudi vole da im se pesak ne rasipa na sve strane. Konsenzus.hooded-cat-toilet-02134.jpg

Link to comment
Jos nesto:Ovo je predmet koji je u smislu intimnosti i higijene idealna stvar i za macke i za ljude. Macke vole da vrse nuzdu u miru i intimi, isto kao i ljudi. Ljudi vole da im se pesak ne rasipa na sve strane. Konsenzus.
:D Kad se samo setim koliko vremena mi je trebalo da uteram macku u ovo. Ali, kad je jednom uteras njen pogled dok viri kroz ova vratanca je nenadjebiv.
Link to comment

Kad imas dve zabava je zagarantovana. Jedna kenja, druga ceka da ova promoli glavu da joj lupi dandaru sapom. U sledecoj iteraciji uloge se menjaju laugh.gifinace za uterivanje ima jednostavan trik koji mi je uspeo sa obe macke iz prve.na nasem trzistu su uglavnom kupatila ciji poklopac je, pa hajde, labavo zakacen i lako se prikaci.korak 1)poklopac se skinekorak 2) macka se saceka da krene u akciju na peskukorak 3) poklopac se pazljivo stavi na kupatilce dok je akcija u tokuovaj postupak automatski vezuje poklopac i tamu sa vrsenjem nuzde. poklopac i tama su u macijem umu nesto veoma pozitivno, obozavaju da se skrivaju u budzacima. ono sto je tvojoj zivuljci smetalo je cinjenica da je nesto teras da radi smile.gif

Edited by vasudeva418
Link to comment
ono sto je tvojoj zivuljci smetalo je cinjenica da je nesto teras da radi
Ma, gde sam ja smeo da je nateram da bilo sta radi. Apelovao sam na njenu gradjansku savest, objasnjavao (zamalo i licnim primerom ali nisam mogao da se uguram u ovo) koje su prednosti do te mere da sam postao samouki strucnjak za prodaju nekretnina, te cinio niz drugih gadnih i prljavih stvari. I na kraju je uspelo. S tim sto je meni nekako do kraja ostao utisak da je na svu tu gungulu pristala samo da bi meni ucinila uslugu.Macke. <_<
Link to comment
Ma, gde sam ja smeo da je nateram da bilo sta radi. Apelovao sam na njenu gradjansku savest, objasnjavao (zamalo i licnim primerom ali nisam mogao da se uguram u ovo) koje su prednosti do te mere da sam postao samouki strucnjak za prodaju nekretnina, te cinio niz drugih gadnih i prljavih stvari. I na kraju je uspelo. S tim sto je meni nekako do kraja ostao utisak da je na svu tu gungulu pristala samo da bi meni ucinila uslugu.Macke. <_<
Hail.giflaugh.gif
Link to comment
Nemoj se zezati sa drugim peskom: samo silikonski dolazi u obzir za kucu, svi ostali smrde. Bolje kreni odmah tako nego da se mrcvaris, i posle jos da naknadno navikavas macku na silikonski pesak.
Бркамо ли то опет силицијум (silicon) и силикон (silicone, ака silly cone :))? Овај први је за мачке и грађевину, овај други за пумпање облина.
Link to comment

zaboraviste glavnu prednost silikonskog peska - cetiri nedelje bez menjanja. na kraju jos ispadne jeftinije nego onaj u kesama.samo mogu da zakljucim (po milioniti put) da je moj macor egzibicionista. leti cak i dobijem poziv da pogledam sta se sve tu naslo, a ovaj poklopljeni bojkotovao danima.ovaj bracin predlog izgleda lepse od mog vecea, bokte.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...