Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

To, pritom, nije uopšte lagan posao - nas je troje davalo tabletu mačoru od 6 meseci, izmigolji se kako hoćeš.
za sledeci put: macku obujmis levom rukom i prikujes za, tipa, ves masinu. pre toga, u rakijsku casicu sipas malo vode i tabletu. drzeci macku levom rukom, levom sakom joj otvoris usta tako sto prstima razdvojis vilice u uglovima, instinktivno ce otvoriti usta. desnom rukom uspes casicu sa vodom u usta, et voila.sto brze ovo uradis, bice lakse sledeci put.
Link to comment

Гурање таблете мачки у ждрело је равно рвању с пумом.Уместо тога, купи Вирбак пасту. Исто као таблета, само је он лепо сам поједе јербо му је укусна. Ветеринар ће ти већ рећи колика је доза. Даје се на празан стомак (као и таблета), јербо је риголето више него могућ.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo je SIlvester, novi član našeg doma, po slobodnoj proceni veterinara star 6, 7 meseci, danas pelcovan protiv besnila i protiv nekih raznoraznih boleština.Veterinar savetovao kastraciju već kroz dve nedelje. Šta mislite o tome?img1744y.jpgimg1749cf.jpgimg1755i.jpgimg1758m.jpg

Link to comment

Najbolje je sachekati da napuni godinu dana, pa da se onda kastrira. Medjutim, moj machak je bio nepodnoshljiv, zapishavao je sve moguca mesta u kuci, a svi znamo koliko je grozan i razarajuci smrad pishacke machora u teranju. Vrhunac je bio kada sam ga zatekla kako pishki na televizoru. Kastrirali smo ga sa 10 meseci, evo ga, ziv, zdrav i bezobrazan.

Link to comment
To, pritom, nije uopšte lagan posao - nas je troje davalo tabletu mačoru od 6 meseci, izmigolji se kako hoćeš.
aman, macku umotate u peskir, da joj viri samo glava, mozete da joj date sta hocete u tom polozaju, bez grebanja i otimanja
Link to comment
Najbolje je sachekati da napuni godinu dana, pa da se onda kastrira. Medjutim, moj machak je bio nepodnoshljiv, zapishavao je sve moguca mesta u kuci, a svi znamo koliko je grozan i razarajuci smrad pishacke machora u teranju. Vrhunac je bio kada sam ga zatekla kako pishki na televizoru. Kastrirali smo ga sa 10 meseci, evo ga, ziv, zdrav i bezobrazan.
Pa zar kad se kastrira vise ne moze da pisa? :unsure:
Link to comment

slobodno ga odmah kastriraj, racuna se da su macori od kraja sestog meseca polno zreli, te za odugovlacenje nema razloga. naravno, to sve vazi ako ne ide u stetu po kraju.mi se zeznuli na hacijendi i sterilisali sve macore i macke, i sad oni mucenici stalno dobijaju batine od muzevnijih vitezova koji dolutaju sa avale. ali ih zato zenske brane svim silama, za vub svim romanticarima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...