Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ха, твоја барем даје да се чешка. Капираш да ја имам крволока...Тај јутарњи фидинг френзи је врх, потпуна хистерија загарантована. Још кад покуша да буновног хранитеља усмрти плетењем међу ноге...

Link to comment

joj stalno sam na ivici da uzmem jos jednu, ali ne znam kako ce ovaj baksuz da reaguje. bojim se da je mator, sest i po godina, razmazen i sebican.da ne dozivi mala maca ovakav docek.maca7.jpgmaca9.jpgmoracu jednom da nadjem nekog zivotinjskog srinka. ovaj je prvu polovinu zivota proveo u 30 kvadrata, i bez obzira sto mu je cale sijamac, nije ni rec progovorio. kad smo se preselili u veci stan, ne mozes mu usta zapusiti, i kad treba i kad ne treba. ali ponosno izjavljujem da nikad nista nije sjebao, sem povremeno nekog legalnog i nelegalnog bilja na terasi.

Link to comment

evo ti beštija, kao eksperiment, na par dana. samo da ja malko odspavam, pročitam nešto bez da jede knjigu il gledam tv, a da mi ona nije ispred nosa. a ako bude sreće poješće je džeronimo za doručak.upravo sam se preparkirala u krevet sa laptopom, da nastavim da radim, pošto sam odrvenela na stolici,i evo šta dobijem:o56wy9_th.jpg10xzeas.jpgnisam uspela da uvatim okom kamere faze dok se nameštala, gnjezdila i trtila, pošto se uglavnom malo šta se da videti od mačijeg dupeta u krupnom planu. opako smaram znam, al i'm a new cat mom. razumite me i praštajte :D

Link to comment

u, bre, bas je porasla. pristajem na probu, jea!to za uvaljivanje, nema sanse da izbegnes.nego sad sam se setila, ovaj je krenuo u regresiju. nikad u zivotu nije radio ono sa sapama, ko macici kad sisaju, ali otkad je u kucu stigao snagi i jos par nekih detalja od prirodne sintetike, onanise sapama sve u 16.

Link to comment

Ma to je normalno. ja ne mogu ni da uključim laptop a da već nije na istom, ili pored, kačio i slike. A što na destopu voli da sedi i gleda kroz prozor to nije normalno.Inače nema šanse da je neko pomazi, odmah ostane krvarih ruku, nogu, eventualno nosa. Ali tako je to, to su ti današnje "moderne" mace.

Link to comment
moje macke imaju po 3 godine. obaraju u proseku po jednu casu mesecno, juce su pokusavale da jedu stiropor (jedna voli lebac pa je od stiropora pomislila da je hleb, a druga se samo prikljucila akciji), zavlace se u torbe i vade sve iz njih, sunjaju se da maznjavaju hranu iz tanjira...kad otprilike nastupa taj damski period? laugh.gif
još malo strpljenja, oko 4-5 wink.gif.u stvari, imala sam mačka, a ne mačku, pa možda širim dezinformacije. u prve dve godine života reagovao na sve što mrda. vrhunac ispoljavanja lovačkog instinkta je bio zalet na pune, u crveno ofarbane, u tom momentu raspričane usne jedne moje drugarice. po zavesama visio, zavlačio se i tamo gde nikada prašina nije očišćena, hvala mu. tada je i kroz prozor ispao, jedva smo ga našli. pisala sam o tome.kako je stario, uspevao je da dokrajči ono malo sitnica što je ostalo po policama, ali sve je više vremena provodio u dremanju i menjanju položaja sa neskrivenim prezirom prema fizičkoj aktivnosti. ali zato kad bi se iz tog mira rastrčao, bilo je kao da konji galopiraju stanom. retko, ali efektno. jedino je zadržao naviku da noću vršlja po svim onim mestima tipa šporet, sudopera, kunjihski sto... gde je inače znao da ne sme (kao) ili je naučio da to ne radi pred ljudima.
Inače nema šanse da je neko pomazi, odmah ostane krvarih ruku, nogu, eventualno nosa. Ali tako je to, to su ti današnje "moderne" mace.
poznata priča. ima i podmukla varijanta: dozvoli maženje, raspilavi se, čak počne i da prede i onda samo kandže sevnu iz čista mira, kao da si mu zlotvor najveći. Edited by stormy
Link to comment

imenjak jednookog se juce preselio na macje nebo. sijamac je skoro 16 godina bio clan porodice i beskrajno ce nam nedostajati. neka mu je laka vozdovacka zemlja.

Link to comment
imenjak jednookog se juce preselio na macje nebo. sijamac je skoro 16 godina bio clan porodice i beskrajno ce nam nedostajati. neka mu je laka vozdovacka zemlja.
slava mu.
Link to comment

zamal' da zaboravim postaviti ovde... ovaj golub je izazivao markosa poslednjih dva meseca... sada mu je markos dohakao. (pazite kevu iza drveta :D )30035_1476321032327_1362754798_31308110_6456898_n.jpg

Link to comment

Kako su vam mačke podnosile selidbe? To mi je trenutno aktuelno. Mačka je fino vaspitana na staroj lokaciji, pitam se kako će se ponašati na novoj. Avaj, gde nameštaj nije moj, pa se mora paziti...

Link to comment
zamal' da zaboravim postaviti ovde... ovaj golub je izazivao markosa poslednjih dva meseca... sada mu je markos dohakao. (pazite kevu iza drveta :D )
kakav ponos..."Moj sin...kako lepo kolje..."laugh.gif
Link to comment
kakav ponos..."Moj sin...kako lepo kolje..."laugh.gif
pa ima malo i toga... mada mi je zao goluba. ovi moji seoski golubovi su poprilicno cisti i uredni. mnogo bi mi bilo milije da je ulovio svraku koje su seronje od ptica angry.gif Edited by Bustin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...