Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

prelepi su zlikovci. a kako se slazu sa tarom?
Sasvim OK. Tara se nametnula kao gazdarica u kući, i obojica je respektuju maximalno. Igraju se, i spavaju tako što se umuvaju Tari pod stomak. :lol: Jedino kad se malo zaborave, pa krenu da joj njuškaju oko usta kad ona nešto od hrane ima u istim, malkice se iskezi, čisto kao opomena, i onda je sve u redu.
Link to comment
mace su naravno wubnego sam htela da primetim kako je genijalna ideja to sto drzite najlon kesu u onom camcetu za wc cetku. jbt, ja se toga nikada ne bih setila a uvek mi gadno, najgadnije to da perem. pih! sjajno! :thumbsup:edit: uh, sad nesto opet gledam i sve mi se vise cini da ono uopste nije wc cetka nego kantica za smece. al' nema veze, ja dobih ideju :)))
Jeste ono je kantica za smeće. A četke za WC sad prave neke nove, koje u onom postolju imaju ugradjen neki sprej. Kad vratiš četku na mesto pritisneš dugme, i sprej je spere i dezinfikuje.
Link to comment

meni je macka (crna - sauron) pocela da se peruta. cini se da mu to ne smeta ali se ipak brinem. sta mi je ciniti?

Edited by kim_philby
Link to comment

Počelo je mače iz nekog razloga da piški po kauču. Ima li neki sprej (čuo navodno da postoji) ili nešto slično, što ih odbija ako se nanese na određeno mesto?

Link to comment

ma. ja sam prosle godine probao taj sprej. ni za macji qrac nije, macor je samo nastavio da zapisava a posle i da greba do cepanja kozu na fotelji i dvosedu. epilog: letos sam ta 2 komada namestaja frknuo u djubre. joj kako je lepo kada covek ima veeeeliiiku gotovo praznu sobu laugh.gif u likovnom prilogu: Coka zapisavator

Link to comment

jel si mu fiknuo jaja pre toga? cenim da ti nema druge nego da obescastis zapisavatelja!nego moram da podelim problem sa kojim smo se suocili pred novu godinu. anubis, onaj moj sivi sto izgleda kao ruska plava a ustvari je avlijaner je odjednom izgubio apetit, postao bezvoljan i dlaka mu izgubila sjaj. odvedemo ga kod veterinara koji uradi laboratorijski nalaz krvi i nadje mu jako lose rezultate narocito vezano za enzime jetre, amilaze i generalno mnogo leukocita. provizorna dijagonoza je bila nekakav hepatitis, upala jetre ali kako sta kada, to se slabo radi u ovoj bazicnoj veterini. elem uzimao je antibiotike nekih 7 dana, dobio je hils l/d hranu za probleme sa jetrom. posle 2 nedelje je imao poboljsanje rezultata ali su ti parametri i dalje u crvenom. sad u medjuvremenu mu se popravilo raspolozenje, i sjaj dlake i generalno bi se moglo reci da je 90 posto stari anubis. i tako, sad nije na terapiji, vet kaze da to sa tim stvarima oko jetre ide dosta sporo. e da, radili smo mu UZ i rentgen i nema promene tkiva na jetri sto je dobra vest jer smo se bojali najgoreg. sada je bez terapije po preporuci veterinara, uzima samo tu hils l/d hranu i neke dodatne tablete koje su nekakvo dopunsko sredstvo (hepatoliver se zove). da li neko od prisutnih zna za neki slican slucaj pa da malo vidimo sta i kako dalje. ovo je pacijentic:)

post-143-12652179402762.jpg

post-143-12652183288336.jpg

Link to comment

macak mi se nesto raskijao ali inace je dobro. ima apetit i tako to i sav je normalan samo malo, malo pa kine.sta da radim? ne bi bas da budem totalni ludjak koji zove veterinara za svaku sitnicu.

Link to comment
macak mi se nesto raskijao ali inace je dobro. ima apetit i tako to i sav je normalan samo malo, malo pa kine.sta da radim? ne bi bas da budem totalni ludjak koji zove veterinara za svaku sitnicu.
antibiotik sirokog spektra ako nastavi da kija jos dan-dva, reci ce ti vet sta da uzmes. i zasto ne zvati veterinara za to? macke su jako sklone respiratornim infekcijama. nisu opasne, ali umeju da budu dosadne.
Link to comment
antibiotik sirokog spektra ako nastavi da kija jos dan-dva, reci ce ti vet sta da uzmes. i zasto ne zvati veterinara za to? macke su jako sklone respiratornim infekcijama. nisu opasne, ali umeju da budu dosadne.
pa on je inace jako dobro. malo napaljen zbog februara ali inace ok. mozda je i od prasine. trenutno sam 'beli udovac' pa je dosta prasnjavo :blush:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...