Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

gazza je u pravu, beli je macor (markos)cale je imao duzu dlaku ali je bio slicne boje kao i keva uz malo vise sive (tigraste). mesanci su izmedju lokalne macke iz gradica na severu danskog najveceg ostrva (sjeland) i samostana u san kataldu na jugu italije. ko zna kakve su sve gene nosili (i razmenili). takodje posto smo pustali kevu napolje dok je cale bio kuci tako je moguce da je u kombinaciji jos jedan cale :Duglavnom dve sestre su dosta licile (jedna je ta na slici sa burazerom) dok treca sestra je vrlo kratke dlake sa klasicnim sivo-tigrastim dezenom. burazer je beo kao sneg sa nekoliko vecih crnih fleka.
:) Ma sekica mi je zaličila na maine coon-a. U glavnim karakteristikama osim u veličini. Mada ako je za ženku, onda je i pokraj bate dosta korpulentna madam. ;) Što kažeš, ko zna kakvi su se geni tu pomešali, pa ni ova moja insinuacija možda nije bez povoda!?U svakom slučaju, prelepa je!
Link to comment
  • 2 weeks later...

Само да обавестим форум:Мачак успешно прегурава зимску сезону напољу, без туча, без повреда.

Link to comment

Не могу му ништа зато што мачак са још две друге мачке (са којима се од почетка дружи) брани територију.Гледао сам једном приликом како су неко куче натерали у бег.

Edited by Fantom iz Opere
Link to comment
Не могу му ништа зато што мачак са још две друге мачке (са којима се од почетка дружи) брани територију.Гледао сам једном приликом како су неко куче натерали у бег.
Neka ti je macor ziv i zdrav :) , ali februar je na pragu. Moglo bi drugarstvo da pukne kao tikva kad udare hormoni u glavu :unsure: , pu-pu...Pripazi ti to malo, pa prvi put kad dodje izgreban - pod kljuc. Nece mu nista biti ako malo luduje po kuci dok ne prodje opste macje ludilo napolju.
:wub:
Prelepi su :wub: . Ne znam zasto macke toliko vole WC-solju. Moje dve se otimaju za "presto". A sto tek mi imamo problem kad neko hoce u cenifu: taman izbacis jednu, druga utrci :D Jos ako uspeju da otkace toalet papir, zabavi nema krajapost-1383-12641943742435.jpg
Link to comment
:wub:
prelepi su zlikovci. a kako se slazu sa tarom?pre neki dan mi se javio gazda poslednjeg potomka mog pocivseg sime i nudi mi stene, ali ne znam kako bi ovaj maciji baksuz reagovao, vec mu je sest godina i nisam sigurna da bi prihvatio konkurenciju. sima je odrastao sa mackom koja je bila malo starija od njega i nije bilo problema, ali obrnuti slucaj me brine.inace, dobila, tj dzeronimo dobio pre neki dan poklon za koji je pokazao najvece interesovanje ikad i odmah poceo da ga koristi.losa slika, ali je u pitanju neka lezaljka recimo koja se nakaci na radijator. ovaj ce da se spali uskoro koliko lezi u njoj.IMG_0245.jpgi sto je stariji, sve vise stondira sedeci.IMG_0231.jpg
Link to comment

IMG_0231.jpg

Svaki put kada neko okači sliku narandžastog mačka, moram da zovem tatu da pitam gde je naš Mita ( alavac, razmaženko i kukavica koja beži u kuću kada vidi drugog mačka u dvorištu).
Link to comment
mace su naravno wubnego sam htela da primetim kako je genijalna ideja to sto drzite najlon kesu u onom camcetu za wc cetku. jbt, ja se toga nikada ne bih setila a uvek mi gadno, najgadnije to da perem. pih! sjajno! :thumbsup:edit: uh, sad nesto opet gledam i sve mi se vise cini da ono uopste nije wc cetka nego kantica za smece. al' nema veze, ja dobih ideju :))) Edited by orderka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...