Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ja ti mogu posaljemo olgicu, ona je dva puta sterilisana ali je hormoni i dalje razvaljuju, neizleciva nimfomanka, mada ne odgovaram za posledice, masakr neistomisljenika u kuci, alfa muzjaka itd. zapravo put bul nimfomanka u telu fine mace:)

Link to comment
inace kad pomenuh rase, ne palim se na rasne macke uopste .....
Paljenje na rasne macke ne mora da bude obavezno iz snobizma, mada toga ima dosta. Ako si u prilici da natenane doneses odluku da uzmes macku i znas da ne mozes da joj ponudis zanimljiviji zivot od onog u stanu, onda je dobro da izaberes rasu kojoj to odgovara. Takve su npr. Ragdoll mace koje i ne mogu da opstanu napolje; odmah se prehlade:) Moje Thelma i Yannine su te rase i toplo bih preporucila svakom ko je u prilici da bira. Naravno, ako ti sudbina donese nekog slatkisa kojem hitno treba dom, a ima sasvim neodoljivu facu, onda nema izbora:) Macan ostaje, a ti se prilagodjavas kako znas i umes.Moje mace dolaze odavde http://www.ragdoll.se/?page=ivanka
Link to comment

sjajnoevo i moje bande:keva:11012009027.jpg19022009031.jpgklinci (belo crni je macak a ostatak su klinke):21062009055.jpgjedno smo dali komsijama a zadrzali tri. neverovatno je koliko su razliciti. Jedna je klasicno tigrasta, jedna cupava sa vrlo dugom dlakom a decko je beli sa crnim flekama.003ou.jpgburazer i shveca:005qc.jpg

Edited by Bustin
Link to comment
21062009055.jpg
kakva fotka :wub: p.s. ovaj moj se posro :wub: na sred kujne, jer, zaboga, nije u centru pažnje - to jest, puna kuća, a on nije gazda. Edited by Malkmus
Link to comment

gazza je u pravu, beli je macor (markos)cale je imao duzu dlaku ali je bio slicne boje kao i keva uz malo vise sive (tigraste). mesanci su izmedju lokalne macke iz gradica na severu danskog najveceg ostrva (sjeland) i samostana u san kataldu na jugu italije. ko zna kakve su sve gene nosili (i razmenili). takodje posto smo pustali kevu napolje dok je cale bio kuci tako je moguce da je u kombinaciji jos jedan cale :Duglavnom dve sestre su dosta licile (jedna je ta na slici sa burazerom) dok treca sestra je vrlo kratke dlake sa klasicnim sivo-tigrastim dezenom. burazer je beo kao sneg sa nekoliko vecih crnih fleka.

Link to comment
kakav prostak, moja olga kad nije u centru paznje odmah izujeda prvo ljudsko stvorenje na koje naidje, mnogo bolje higijenske navike
Sve moje mačke koje sam imala u poslednih tridesetak godina, uključujući i sada postojećeg Micka, kad nisu u centru pažnje,pretvore se u demone kojki upadaju između nogu,preskakuju preko onih koji sede i u poslednjem stadijumu očaja grizu, po mogućstvu pete. :lol: Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...