Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Bila jutros do sekretarijata pa srela Famoznog Univerzitetskog Mačka kome se oni s ekonomije spremaju da dodele diplomu honoris causa.Par fotkica u spojleru
bas je jak. kako se zove?
Link to comment

kratko i jasno- gatto dell'universita' di trieste iliti mačak univerziteta u trstu :Dčudno, ali niko mu nije dao pravo ime.ima po kampusu još par mačaka (sve uredno koriste lift, lavaboe, čekaju da im iz menze serviraju hranu i ostalo po protokolu)- ali ovaj juventino je ubedljivi šef.

Link to comment
kratko i jasno- gatto dell'universita' di trieste iliti mačak univerziteta u trstu :Dčudno, ali niko mu nije dao pravo ime.ima po kampusu još par mačaka (sve uredno koriste lift, lavaboe, čekaju da im iz menze serviraju hranu i ostalo po protokolu)- ali ovaj juventino je ubedljivi šef.
šefto je to, verovatno mu je to pravo ime
Link to comment
sace alegra da te zapljune sto odmah nisi ubacila macu u krematorijum cim je zalegla u sanitarni prostor
Jel moze neko da postavi topik u kome ce da objasni, onako kako pise crveniautobus, po tackama (1, 2, 3, itd) ko je koga i zasto... Posto cak ni ja vise ne mogu da povatam.On topic, svaka cast za slike ovde, posebno Aleksijinog bodhisattvu!
Link to comment
kratko i jasno- gatto dell'universita' di trieste iliti mačak univerziteta u trstu :Dčudno, ali niko mu nije dao pravo ime.ima po kampusu još par mačaka (sve uredno koriste lift, lavaboe, čekaju da im iz menze serviraju hranu i ostalo po protokolu)- ali ovaj juventino je ubedljivi šef.
pravi šef. :wub: zna li se koliko dugo je tamo, tj. do koje akademske titule je stigao?oduševljena sam i njim i univerzitetom, a rastužilo me je podsećanje na moje neslavne pokušaje da privolim kolege da udomimo mače. čak nisam ni gađala, bar ne iz prve, da ga pustimo unutra, i pretrpela sam horske napade i od poslodavca i od pomoćnih radnika. nikad nisu bili tako složni. samo što ga jadnog nisu išutirali, a i mene s njim. istine radi, nismo mi takva visokoobrazovna institucija, ali nam ljubimče ne bi smetalo.uglavnom, nije odbačeno, našla sam mu dvorište koje ga je htelo.
Link to comment

cenim da je već diplomirani psiholog, pošto je ta zgrada najbliža menzi i nema kružna vrata, pa može i sam da uđe.a tuda se muva bar 7 godina, da ja znam. par ljudi mi je reklo da je tu i duže- nekih 9.lepa je i meni ideja živinčeta u radnom okruženju. atmosfera odmah deluje opuštenije.da ne pričam koliko je ovaj klipan koristan u čitaonici: par puta sam ga posle cigaret-pauze zatekla izvaljenog preko mojih knjiga i naravno zabušavala na konto toga što mi je "žao da ga pomeram. vidi kako je lepo zaspao" :)

mislim da je ovde u zgradi ekonomskog.n544703861_1196023_7585.jpga ima i svoj fan klab na fb-u.

Edited by Joshua
Link to comment
cenim da je već diplomirani psiholog, pošto je ta zgrada najbliža menzi i nema kružna vrata, pa može i sam da uđe.a tuda se muva bar 7 godina, da ja znam. par ljudi mi je reklo da je tu i duže- nekih 9.lepa je i meni ideja živinčeta u radnom okruženju. atmosfera odmah deluje opuštenije.da ne pričam koliko je ovaj klipan koristan u čitaonici: par puta sam ga posle cigaret-pauze zatekla izvaljenog preko mojih knjiga i naravno zabušavala na konto toga što mi je "žao da ga pomeram. vidi kako je lepo zaspao" :)

mislim da je ovde u zgradi ekonomskog.n544703861_1196023_7585.jpga ima i svoj fan klab na fb-u.

pregledala sam fotke. klipan je neverovatan :Hail: i moram:

1o92ty.jpgzmzdc2.jpg

hvala, Joshua, što si nas upoznala sa ovom zverkom.

Link to comment

Morala da proverim o kojoj je rasi reč. Ja imam persijsku ženku (nije 100% rasa, ali to preovladava) od koje je on nešto malo veći, a kapiram da je to normalno jer je mužjak, pa mi se zbog toga i on čini kao neki polupersijanac. Oblik ušiju mu je recimo skroz drugačiji nego kod kunova.Misterija je šta je njega omacilo i uz čije učešće...

Link to comment

ma bokoni je precenjen i nepotistički, samo bi ga ograničavao.ovde mu lepo regija na osnovu zasluga subvencioniše hranu i smeštaj. boli ga uvo. a i triestina sve bolja i bolja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...