Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Kada procitam ovako nesto,volim sto zivim u kuci i imam dvoriste.Ne mogu se ni ja pohvaliti nekim dobrim komsilukom,doduse.Uvek sam imao 1 macku(macora).Od pre mesec dana su dvojica u domacinstvu.Drugi,star otprilike 3 meseca,je nadjen izmedju obliznjih zgrada.Video sam da ga deca hrane,ali nije to to.Odneo sam ga kuci i tu je i dalje.Bar znam ko je odgovoran za sve havarije koje se dese na stolovima.Za ove na zemlji je zaduzen patuljasti zec.I ja sam nocas gledao da ovaj moj ne izlazi u dvoriste,mada neke konkretne opasnosti nema dok je u njemu(jedino ako uleti strana macka).Ne znam sta bih ja uradio kada bih saznao ko je krivac...Ali mislim da ne bih bio previse milosrdan...

Link to comment

Laki, ako želiš crno ili žuto četvoromesečno mače, navataću ga iz dvorišta, vakcinisati (ionako to mora da se uradi čim prije) i doneti ti na adresu.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Laki, baš mi je žao, bio je meden.Meni je umrlo jedno malo crno pre dve nedelje, srećom imam još nekoliko tih đavola pa mi je bilo lakše.

Link to comment

pogledajte ovde stepenice za macujako me je rastužilo ovo što se desilo sa lakijevim mačetom.da li ćemo doživeti da i kod nas ljudi imaju razumevanja za one koji imaju ljubimce i žele da im ugode?

Link to comment

jbga, moj caka-maka i ja imamo gastritis, lečimo se istim lekovima, kad on podrigne, podrignem i ja.... sklon alergijama, sklona i ja. češkamo se u ritmu.to ti je, kad živuljka počinje da liči na gazdu ;), il' obratno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Macke...To je dovoljno reci,sve ostalo je suvisno.Svakako da sam ljubitelj svih zivotinja osim insekata,ali macke su nesto najdivnije.Njihov karakter,njihova gracioznost...Savrseno!Ponosna sam vlasnica jednog macora od 9kg koji se zove Meda i koji po ceo dan prede.Mozda je od toga tako debeo?Od pre nekoliko meseci doselio mi se i Velja,Medin brat,isto tako velik,ali malo manje pitom.Moj Meda ima devojku,ali posto je ona sterilisana,a on kastriran,samo se ljube i gledaju zaljubljeno jedno u drugo... :)

Link to comment

1 kad sam bio siromasan :D a imao 1 macora od nekih 20 funti brat/bratu, koji je stalno zeleo da ide napolje iz rupe u kojoj sam ziveo, dodjem na ideju da ga svaki dan 2 puta nosim napolje da se igra po nekoliko sati. ali, uvek ponesem 1 noz od 3 kile, copyright by Vasudeva, da ostavim utisak kod nejborsa. u liftu, hodnicima, ispred zgrade i sl. vidim neprijateljsku facu i kazem somethin happenz to this little fucker, Ima cut yo fuckin throat! svi su ga voleli posle toga. ziveo par godina na toj lokaciji, nekih 14 dalje na drugim, boljim :D

Link to comment
Gde kupiti front line negde u centru (ne trazi mi se na putu do kuce)?
Apoteka "Ljubimci" u Kicevskoj ulici kod Kalenica ima nepatvoreni i svezi Frontlajn vazda.
Link to comment
А што си ти толико заинтересован за хомофобе, а успут нимало те не занимају пријатељи и мачке? Хвала.
Zanimaju me i prijatelji i mačke, ali za to ima zaseban topik.
Samo da se prijavim da me zanimaju mačke. Ozbiljno, čim se malo sredim, nabaviću jednu i uživati i jedva čekam. Divne životinje. I ovi prijatelji isto. Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...