Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ijao, kako li ce moje zveri reagovati?Probacu na ovoj matorijoj, ona bi trebalo da to podnese bolje... onako penzionerski...
Ne brini nista, sve ce biti OK. Stavio sam na jos tri macke, ali ova je bas bila zdravo prekrivena buvama, pa je sve bilo mnogo burnije nego sto treba.
Link to comment
Ne brini nista, sve ce biti OK. Stavio sam na jos tri macke, ali ova je bas bila zdravo prekrivena buvama, pa je sve bilo mnogo burnije nego sto treba.
Ma slucajno se ona tvoja prva koprcala, Nista oni to ne osecaju.Ili si je bre predozirao :D Frontline je stvarno sedmo cudo sveta. Kod pCeta deluje tako tri meseca u vrh glave ( ali se stavlja zbog krpelja,psi valjda i nemaju buve, barem ovi kucevni), ali posto nema krpelja cele godine ja mu to stavljam 2 puta godisnje.Inache, od machkara znam da svi samo to koriste protiv buva.
Link to comment

Sinoć neka mi neka junačina šutnula šestomesečno mače dok se šetalo ispred ulaznih vrata, slomilo mu kičmu na dva mesta i uništilo pluća. Siroče krvari na usta i nos, dok su mu zadnje noge oduzete. Čekamo da ugine.Voleo bih da nađem junaka i slomim mu kičmu.

Link to comment
Sinoć neka mi neka junačina šutnula šestomesečno mače dok se šetalo ispred ulaznih vrata, slomilo mu kičmu na dva mesta i uništilo pluća. Siroče krvari na usta i nos, dok su mu zadnje noge oduzete. Čekamo da ugine.Voleo bih da nađem junaka i slomim mu kičmu.
Voleo bih da mi taj degenerik padne šaka, da ga išutiram i polomim mu kičmu, da crkne u najgorim mukama. Takve bi trebalo sterilisati da se ne razmnožavaju i donose na svet druge kretenčine.
Link to comment
Sinoć neka mi neka junačina šutnula šestomesečno mače dok se šetalo ispred ulaznih vrata, slomilo mu kičmu na dva mesta i uništilo pluća. Siroče krvari na usta i nos, dok su mu zadnje noge oduzete. Čekamo da ugine.Voleo bih da nađem junaka i slomim mu kičmu.
horor! crko dabogda taj i svoj mozak u shaci nosioeto tako!bolje trci veterinaru da ga uspava ako mozes, strasne su to mukeznam jer je i moj macak tako uginuo prosle godine :(
Link to comment
ne mogu da smislim sta bih rekao, a osecam potrebu da ti nesto kazempicka mu materina da mu picka materina idiotska
isto. i ja sam svašta pisala i brisala. :cry:
Link to comment
isto. i ja sam svašta pisala i brisala. :cry:
+1 ...i na kraju svatih da nemam šta da kažem. a na tog lika ne bih ni psovku trošio
Link to comment

ne znam da li ovo ima smisla, ali ako zelis malo mace, rusko plavo, sa ulice, ima na uglu krunske i smiljaniceve u onoj staroj napustenoj kuci. divne 2 male mace, ni 2 meseca nemaju.

Link to comment
Sinoć neka mi neka junačina šutnula šestomesečno mače dok se šetalo ispred ulaznih vrata, slomilo mu kičmu na dva mesta i uništilo pluća. Siroče krvari na usta i nos, dok su mu zadnje noge oduzete. Čekamo da ugine.Voleo bih da nađem junaka i slomim mu kičmu.
prošla sam kroz tu muku. čak se znalo da nam je vajni komšija, lekar neurohirurg (?&%$#") otrovao bumbu i njenog brata garu. osećaj gađenja prema takvim pičketinama nadjačava tugu u dužem periodu. besna sam i dan-danas, šiju bih mu zavrnula svaki put kad ga vidim. a za ovo tvoje, nemam reči, preskroman mi leksički inventar.
Link to comment

jbte celu noc sam se budio. u jednom trenutku sam ustao da vidim da li je sve u redu sa ove tri moje, narocito sa anubisom koji je lazna ruska plava a isto ovako izgleda.secam se kad se ova maca rodila, imam negde sacuvanu sliku koju si okacio ovde. ja ne znam sta bih radio da mi se desi ovako nesto a saznam ko je to uradio. ta bi osveta morala biti gora od muka u kojima je umrlo ovo neduzno bice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...