Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Hvala gazzo, al mislim da mi dalji saveti u vezi s macama nece trebati. :( upravo sam dobila psa, starog godinu i dva meseca koji je oma najurio dve macke iz dvorista....jbt, al sam se rasplakala, ne samo zbog maca, vec sam se setila svojih prethodnih, pokojnih pasa. tugaaaa. ipak, nadam se da ce vreme malo zaleciti rane, i da cu bas zavoleti Mazu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

da li neko ima ideju o tome gde u srbiji moze da se kupi ona macija trava sto se zove catnip ili katzenmintze? znaci neka vrsta nane od cijeg lizanja i zvakanja mace zapadaju u totalnu ekstazu? vidjao sam seme po stranskim radnjama, a ovde nikako, jok?

Edited by gazza1
Link to comment

mačja vutra :Dnekad je bilo da se kupi kod baba travarki na pijacama. meni u pet šopu dadoše ovakvu bočicu u kojoj je navodno rastvor supstance koja ih radi, ali ova moja životinja se mršti i beži čim vidi bočicu. e sad da li je problem do nje ili je u pitanju prevara, ne znam897_0.jpg

Link to comment

Koje ogrlice protiv buva biste preporučili?Imam 2 mace koje žive (veći deo svog divnog mačjeg života u dvorištu) ali često zakače buvu iako ih prethodno očistimo i stavimo nove ogrlice.Do sad Friskies je bio ok ali kao da u poslednje vreme te ogrlice imaju drugačiji miris i smrde, ne samo macam, nego i meni.Ako imate dobru preporuku, pišite...

Link to comment

Probao sam i ogrlice i praskove, nista nije pomoglo osim kapi Frontline. Bitno je kupiti svez original, a za to je potrebna dobra vet. apoteka. Preporucujem apoteku "Ljubimci" u Kicevskoj, kod Kaleniceve.

Link to comment
Probao sam i ogrlice i praskove, nista nije pomoglo osim kapi Frontline. Bitno je kupiti svez original, a za to je potrebna dobra vet. apoteka. Preporucujem apoteku "Ljubimci" u Kicevskoj, kod Kaleniceve.
Super, hvala. I ja sam probala praškove ali to je imalo katastrofalan učinak po sve aktere u operaciji "naprašiti macu ali da ti ne odgrize ruku" (koliko god te ta maca zapravo volela, ona ipak više voli da taj prašak ne bude na njoj :D )
Link to comment

Pazi, "Frontlajn" ima spektakutarno dejstvo ako se nanese tacno prema uputstvu. Oko 1 sat posle nanosenja buve padnu u agoniju i pocnu da se krecu prema vrhu dlake. Ova migracija jezivo svrbi macku, koja je neko vreme poluluda. Meni je macka isplazila jezik i pocela da dahce kao pas, sto je znak najdublje anksioznosti. Za 2 sata sve je bilo gotovo: ocetkao sam macku, i od tada nema buva - vec godinu dana.

Link to comment
Pazi, "Frontlajn" ima spektakutarno dejstvo ako se nanese tacno prema uputstvu. Oko 1 sat posle nanosenja buve padnu u agoniju i pocnu da se krecu prema vrhu dlake. Ova migracija jezivo svrbi macku, koja je neko vreme poluluda. Meni je macka isplazila jezik i pocela da dahce kao pas, sto je znak najdublje anksioznosti. Za 2 sata sve je bilo gotovo: ocetkao sam macku, i od tada nema buva - vec godinu dana.
Da li je bilo psihičkih oštećenja? (na bilo kome od vas dvoje nakon upotrebe preparata) :D
Link to comment

Ma jok, samo ju je strasno svrbelo, smirila se cim je proslo. I inace je kukavica od macke, ponekad me je sramota od njenog ponasanja, zmirka ocima i bezi u ugao sobe kad zatresem kutijom sibica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...