Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

već peti dan kako nema Safeta (ima slika na nekoj od prethodnih strana)...izašao je samo da kupi cigare i ...već se brinem, mlad je, neiskusan... :(

Link to comment
Cuteness overload... jos 1 flickr-cat2310457787_8cbb4ebfea_b.jpg
:cry: naše dvorište već duže vreme posećuju 4 mace, dosada iz čistog koristoljublja - klopa, a danas sam konačno mazila 1, narandžastu, a imam i mezimca, sivog mačora. osvojio me pogledom, totalno. jedino me ražalostila crna koja je pojela goluba...to već ne volim. angry.gif
Link to comment
dosada iz čistog koristoljublja - klopa
U našoj familiji vlada uverenje da one to iz ljubavi...A ti tako okrutno. angry.gifimg3047.jpgMejkun pozira pre početka izložbe. :) Edited by Ivan
Link to comment
opasna mačka...osvajaju li išta?
Naša posla. Ima više tabora i više takmičenja. A svi se biju za Purinu da im da kintu.Bio sam jednom u životu, pre par godina, na ovom vidu zabave, i barem kod nas me više niko neće naterati, kad sam video na šta to sve liči.Organizatori uglavnom podele nagrade između sebe, i tako to godinama unazad, a nagrade su džakovi hrane i posipa, što obično dođe kao kec na 11 onima koji imaju odgajivačnice.A da ima lepih maca, ima. :) Da su im gazde takve, gde bi nam kraj bio.Evo jedne ruske plave lepotice. :) img3044u.jpg Edited by Ivan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...