Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

uhapsena sam :heart:99309l.jpgkakva graciozna balerinica :) 6gvh2f.jpgi vragolasti vrtirepi2vwwwp4.jpglepa je i ona gde neka zgodna plavusa drzi njih peses u jednoj ruci, ali ne bik da ti kacim ukucane.koliko ih sada imate ?

Link to comment

Kakve dobre mačke imate svi, svaka čas'...imao sam i ja jednog Terminatora, ali sjebaše ga neke džumare. Sad došao neki novi, "mali iz kraja"...burazer ga zove Safet, pa evo gadscf5659mc1.jpg

Link to comment

Mačketina iz dvorišta omacila troje divljih. Mi i ih mamili, mamili i na kraju jednog namamili...sad ne možeš da ga se oslobodiš. Imao sam i ranije mužjake, ali nisu mnogo dali da ih se darači, a ovaj samo skače u krilo i nabija glavu na izvor zvuka (grlo). Letošnja proizvodnja , dakle 6-7 meseci star.

Link to comment
upuceni tvrde da macka ima tri imena: za veterinara, za vabljenje i sama za sebe
Zahvaljujući g'dinu Cimermanu, naiđoh na ovu mudru misao: "If cats could talk, they wouldn't." (Nan Porter)1201010197_wise%20cat.JPG
Link to comment

u susret macoprcu, već strepimo od broja prinova u našem ataru :o . brojimo koliko muških, koliko ženskinja (njih 2x više!!), biće garavih ubedljivo najviše.

Link to comment

Mačkari, zbor! Imam problem, treba mi vaša pomoć:U okolini zgrade u kojoj mi je ordinacija živi, po slobodnoj proceni, 497213 mačaka. Pošto je period njihovoga masovnog heftanja, mačori obeležavaju teritoriju i urnišu urinom ulaze u sve lokale u prizemlju zgrade. Ima li nekih predloga kako da ih sputam u tom čudovišnom načinu unterhaltovanja? Napalm nije opcija. Još.

Link to comment

Mhm, znači nešto netoxično i intenzivnog neorganskog mirisa? Puna ordinacija toga. Sutra pravim koktel. Hvala.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Mhm, znači nešto netoxično i intenzivnog neorganskog mirisa? Puna ordinacija toga. Sutra pravim koktel. Hvala.
defanzivna ručna bomba...kad se navrzmu, spasa nema.
Link to comment

Koktel spreman: - ozosept, oko 50ml, koeficijent okoštipljivosti (k.o.) 7- solutio chlumsky, ~ 5ml, k.o. 13- Simgal tečnost, ~ 5ml, k.o. 17- Asepsol, ~ 50ml k.o. 4- hlor fenol, ~ 5ml, k.o. 11- Retrargin, ~ 5ml, k.o. 19Netoksično, a miriše kao sve stomatološke ordinacije u Srbiji zajedno. Ljudi će sigurno bežati, valjda će i mačke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...