Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Hahah, ne bi me iznenadilo, ne bi uopste

 

Ma, prebicu smrdljivicu  :wub: 

 

Ostale to nikada ne rade, samo ona, plus se i ne sunja, neko ulece galoperski (dum-dum-dum), kao razbojnik, protrci na 15cm od mene, utrci kod koleginica u kanc, stane na sred sobe tako da je svi vide, sva vazna u fazonu `zdravo svete, eto mene!` i onda kad joj se pljesne rukama i podvikne, ona u rikverc istim putem, samo sporije, kroz prozor napolje na krov. Obozavam je. Zbog nje sam kupila onu mlatilicu za muve ali dzaba kad ne mogu da je sljepim.

Link to comment

isto imam u kraju jedan problem sa malim macama. ok je sto deca dolaze [ima razne dece, neka su bezobrazna, neka su ok] i hrane, maze iste, ali je problem taj jedan prostor, od drzave, i nicemu ne sluzi, osim da se macke tu skupljaju i kote. leglo bakterija i ko zna cega jos. mi dolazimo tu, lecimo macke od raznih infekcija, ali sve je dzabe dok se taj prostor skroz ne zatvori. mada imamo nesto u planu, ali o tom-potom. 

 

mnogo su slatke, mnogo  :wub:

 

mjau.jpg

Link to comment

lepo ti je kad ih gledas :D

 

kad nam je jednom uleteo slepi mis u sobu, moj pas se skamenio od straha, morala sam da upuzim u sobu da ga izvucem napolje, dok nam je mis leteo iznad glava, horor, e, da sam tad imala macku bilo bi mi korisno

Link to comment

ja sam vise dzukelar ali ni mackama ne mogu da odolim, sjajne i korisne zivotinje

 

imam i ja psa, imao sam i macku, sijamsku, ali jos kada sam bio mali. no, meni su macke i psi jednako dragi. potpuno mi je suludo to kada neko kaze kako mu je pas [ima psa] super, a macka ne. bas pre neki dan sreo neku zenu koja seta psa, a ja kod tih macica, i ona meni.. "uh, sto ih ja ne podnosim!" ja u soku jbt! ono, znaci ne podnosis ni tog psa sto vuces, ali eto, desilo ti se..

Link to comment

sve macke su letece

 

Rodjeni.jpg

 

Zivota-Zuca, brat od smrdljivice, fin je, on je siroma macak pa je i pomalo glup

 

Njegovo `o, jel sam to ja opet na televiziji?!` lice kad mu se priblizim sa tel da ga slikam

Link to comment

sve macke su letece

 

Rodjeni.jpg

 

Zivota-Zuca, brat od smrdljivice, fin je, on je siroma macak pa je i pomalo glup

 

Njegovo `o, jel sam to ja opet na televiziji?!` lice kad mu se priblizim sa tel da ga slikam

 

hehe, koji secer:)) 

Link to comment

potpuno mi je suludo to kada neko kaze kako mu je pas [ima psa] super, a macka ne. bas pre neki dan sreo neku zenu koja seta psa, a ja kod tih macica, i ona meni.. "uh, sto ih ja ne podnosim!" ja u soku jbt! ono, znaci ne podnosis ni tog psa sto vuces, ali eto, desilo ti se..

 

Ja sam takodje primetila tu neku potrebu kod ljudi da ti iskazu i potvrde svoje misljenje da ne vole macke, cak i kada ih niko ne pita. Meni se to desilo n puta, tipa brat me pita kako mi je macak i na to njegova zena samo kaze "sto ja ne volim macke!". I onda svi cutimo i gledamo u pod koju sekundu i ja nastavim o avanturama mog macka. Sa njom sam imala maltene identicnu scenu vise puta, toliko da sam pomislila da sam se vremeplovom vratila u proslost. Slicno davno, kada bih nekom odgovorila na pitanje sta studiram - da idem na PMF, pa krenu da pricaju da nikad nisu voleli matematiku. Ako osoba nije inace "prirodnjak", ne bi precutala o svojim nevoljama. Ali niko mi nikad nije rekao da eto mrzi da pliva, da nikad nije voleo odlazak u pozoriste iako znam da ne voli itd. Macke i matematika ne mogu da se precute. Weird.

Link to comment

cekajte, sta pricate bre vi? u cemu je problem ako neko ne voli macke i to kaze? macke se moraju voleti? ili, ako ih ne volis moras to tajiti i drzati medju 4 zida? ste normalni?

Link to comment

vidi se da nemas razvijenu socijalnu inteligenciju, ne radi se ovde o mackama nego o snajama

 

mene uglavnom ic ne pogadja sta ko voli ili mrzi sve dok mi se taj neko ne mesa u zivot ili pokusava da  nametne svoj stav

mada ne mogu da zamislim da mi prijatelj bude neko ko bas mrzi pse ili macke, bile bi to verovatno prevelike razlike u svakom pogledu

Edited by Sara
Link to comment

cekajte, sta pricate bre vi? u cemu je problem ako neko ne voli macke i to kaze? macke se moraju voleti? ili, ako ih ne volis moras to tajiti i drzati medju 4 zida? ste normalni?

lepo je I'm with the pilots primetila, nije poenta da mačke ne smeju da se ne vole, nego se to nevoljenje ističe i gde mu mesto nije. 

dešavalo se i meni da neko priča ili komentariše pse, priča teče svojim tokom i onda se, ničim izazvano, doda- ali mačke ne volim.

još više mi smeta nekada ustaljeno mišljenje da se ljudi dele na psoljupce i mačkoljupce, podrazumevalo se da jedno voljenje isključuje drugo. srećom, taj pogled na svet se polako prevazilazi.

 

mi što volimo mačke ne volimo te što vole da istaknu.  :lolol:

isto važi i za matematiku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...