Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

moje dve mace za evo dve godine kolko žive zajedno nisu se na spavanju približile jedna drugoj ovoliko

 

Moje mace su pitome na gazdu. :fantom:

Link to comment

Super su. Čim tako spavaku, biće to prijateljstvo. Ako se malo i budu tukli neće to biti opasno

evo da se vidi odmah slika

ow0Y1Ty.jpg

Gejishu se. Moji macori su tek posle sterilizacije krenuli tako da se intimiziraju. Ovi se zdruzise na prvi pogled.

Link to comment

Gejishu se. Moji macori su tek posle sterilizacije krenuli tako da se intimiziraju. Ovi se zdruzise na prvi pogled.

 

Ima i ludjih slika. Kad su budni ganjaju se i samaraju ali im ova fotelja ocigledno sluzi za intimiziranje kad kuntaju. :lolol: Svaki ima sve svoje posudice ali obojica jedu i piju iz obe, ponekad i zajedno u isto vreme. Cak i jedan drugom orobe pesak povremeno, jednostavno odu u onaj koji im je blizi. Ne znam da li je to dobro i da li tako treba ali ne mogu da ih kontrolisem ceo dan.

 

Najbolje mi je kad usred tuce ovaj manji odluci da ode u pesak. Stariji odmah proglasi time-out, uredno ga saceka da zavrsi, pa onda opet krene jurnjava. :lolol:

Link to comment

Haha, ona moja dva macora su svaki imali svoju posudu, ali uredno koji prvi stigne kada ih hranim krene da jede iz posude ovog drugog, dok njen gazda ne pristigne, onda predje na svoju! :lolol:

 

Isto su se ponasali i matori i mladi macor. Nisu bili sterilisani, bili su slobodnjaci, mladi je dosao kao bas jako mali, na cuclu smo ga odgajili, posle kad je odrastao i postao veci od matorog matori se samo odselio u komsiluk. Povremeno bi dolazio, ostajao dva-tri dana, pa ga nema mesecima. Inace nisam ih nijednom video da se tuku, a isto su ovako spavali zajedno dok je mali jos bio mali...

Link to comment

Pre dve nedelje napustila nas je Kittinka.  Ovog meseca trebalo je da napuni 21.  Mucila se poslednjih nedelja, gubila tezinu, apetit i zelju za zivotom.  Izdali su je srce, bubrezi i stomak.  Uspavali su je zauvek 29. juna.  Dvadeset jednu godinu bila je voljena, mazena i pazena - veran i nezan drugar i uteha.  Nedostajace nam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...