Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ako su slobodnjaci pazi da dominantniji ne otera porazenog sa teritorije. Meni se desilo da mi se izgubi mladji macor otprilike odmah posto je stariji krenuo da ga bije. Nasao sam ga u susednom dvoristu posle desetak dana i jedva dovukao kuci. Danas su sterilisani pa se lepo slazu.

 

Nisu, u stanu su obojica. Za mladjeg se jos nismo odlucili da ga zadrzimo, uzeli smo ga bukvalno da ga izlecimo, nahranimo i sklonimo s ulice pa cemo videti kako ce se uklopiti s Gashom. Ako ga prihvati ostace, ako ne onda cu se osloniti na vase savete sta raditi u toj situaciji. Moja zgrada je dvorisna i prepuna ljudi dobronamernih prema zivotinjama, kad ojaca i malo odraste nece biti na ulici cak i ako ga pustimo da ode. Mada, poznajuci moju ekstremno bolju polovinu, sumnjam da ce macan ponovo videti svetlo dana osim s krova zgrade. :lolol:

Link to comment

ne zezaj, zadrzi ga. i ovom domorocu ce jako dobro doci drustvo.

ako ti treba neko ko ce profi i za male pare da ga sterilise, dacu ti kontakt.

Link to comment

ne zezaj, zadrzi ga. i ovom domorocu ce jako dobro doci drustvo.

ako ti treba neko ko ce profi i za male pare da ga sterilise, dacu ti kontakt.

 

Ma da, ako ga Indijanac prihvati ostace, nema mi druge. Jedino ako bas bude preterano agresivan razmislicu. Za sada se malac vise plasi od mene nego od Gashe. <_<

Link to comment

Nećeš ni primetiti, samo će polako da postanu gazde na kuću. Kakvo crno plašenje.  ^_^

 

Moj muž našeg mačora zove Ramuš, po Haradinaju. Kaže ni ovaj nije pitao kad je dolazio da mu damo deo teritorije, nego samo zauzeo. 

Edited by dranata
Link to comment

Moja je polako osvajala deo po deo teritorije. U početku je boravila samo u najudaljenijem kutku terase, pa se polako približavala vratima, posle nekog vremena ušla unutra, postepeno prisvajala jednu po jednu prostoriju, i eto. Sad upravo spava na mom krevetu.  :happy:

Link to comment

Nećeš ni primetiti, samo će polako da postanu gazde na kuću. Kakvo crno plašenje.  ^_^

 

Moj muž našeg mačora zove Ramuš, po Haradinaju. Kaže ni ovaj nije pitao kad je dolazio da mu damo deo teritorije, nego samo zauzeo. 

 

Ma znam, nije mi prva macka. Rado ja njima dam sto je njihovo, da li mi je gazda zena ili macka ne menja mnogo na stvari, osim sto su macke manje zahtevne. :lolol:

Link to comment

U Pet centru pored kase jastučence sa macinom travom za 100 dinara. Mimi Cibetka kad ga dohvati, jade radi™. Preporučujem.

Link to comment

Ma bice ti kul ova dvojica, da se zaista sopaju i da je frka ne bi ovako spavali zajedno, nemas brige! :)

 

Malo sam se smirio u medjuvremenu u odnosu na slavni pocetak 1 Grande Druzenja, kad nesto ne znas uvek te hvata panika. Uzgred, mali nije slucajno dobio ime Nebojsha. :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...