Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ma ne da mu da ide

njemu milo

ali 

nece da kaze zbog reputacije surovog kauboja

zavoleo mackonju

gotov je 

veliki guster ima srce

Link to comment

Pa sto si mu otela lovinu, trebalo je da ga samo izbacis napolje da se sam pobrine za goluba? Meni uvek bilo bedak mojim zverima da otmem ulov, ako unesu izbacim ih napolje da tamo odrade sta imaju.

Pa to je bilo na sedmom spratu. Bojim se da mu ni svih 9 života ne bi bilo dovoljno da preživi let do dole.

 

Mada, moram da priznam da mi se u milisekundi javila misao da ga šutnem napolje sa golubom  :wicked:

Link to comment

Ti nisi bila u Bugarskoj na moru? :lolol:

Joj, jesam.

Svako se nekad pređe u životu.

 

Na temu- ima mačak u komšiluku kojeg je usvojila porodica koja živi u prizemlju. U kuću ulazi i iz nje izlazi tako što se penje na terasu, zgodno mu je. I logično- zove se Romeo ????.

Danas prolazim kraj njih, gazdarica pere terasu, a on se sklupčao i spava na susednoj.

Link to comment

Gasha je sasvim dovoljno porasla da je, na veliko iznenadjenje moje bolje polovine, postalo jasno da se pretvorila u... Gastona. :lolol:

 

Lepo sam joj rekao da izabere rodno neutralno ime. :fantom:

Link to comment

Dva zenska maceta na poklon, rase prugasta kontejnerka. Ocisceni od parazita, naviknuti na posip. Rodjeni su u stanu, navikli na malu decu. Pisite PM ako nekog zanima. Miralem i Precog stop.

14sek2b.jpgfp1r8i.jpgomnno.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...