Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

 Nego, imate li ideju kako da je sprecim da mi skace na glavu i noge dok spavam.

 

Nikako  ^_^

 

Kada bude dovoljno velika da to moze da podnese, sutni je ili blago klepi kada te smara. Mislim, samo da vidi da tebe to smara. Mozes da probas i sa sistanjem :lol: A mace ce da ti skace po glavi pa skace, jer to macici rade :D

 

Treba se igrati s macetom pred spavanje, da crkne. Nadjite mu neku igracku (folija urolana u lopticu moze da bude dovoljna, ili tako neka glupost, mozda ce hteti da juri za laserskim pointerom, ili za nekim koncicem, percem, itd.), izvrtite ga u krug dok ne crkne od umora, pa ce onda da spava nocu kada i ti. Uglavnom.

Link to comment

što, pa može laser, uživa svaka  mačka. neće joj u oči uperiti.

 

nema šanse hamlete ništa da uradiš. bolje se odmah pomiri sa sudbinom.

Link to comment

Nakon sto smo dostojno ozalili Matsushitu zena je protiv moje volje u nas stan, srca, sve coskove koje usisivac nije video godinama i vrh moje glave (u zavisnosti od doba dana) napunila 1 Gashom. Gasha mi se polako podvlaci pod kozhu kao i svaka druga macka i na kraju ce joj uspeti, kao i svakoj drugoj macki. Sad sve iznova, iskakanje na krov kroz prozore, silazak u dvoriste i trazenje gde se zavukla u 3 ujutru, spasavanje redova Rajana ptica i gustera koje nalovi na krovu i unese u stan da se pohvali i tako to.

 

Pola dana potajno volim zenu zbog toga sto ponovo imamo macku, drugu polovinu planiram kako da se razvedem. <_<

Link to comment

Nakon sto smo dostojno ozalili Matsushitu zena je protiv moje volje u nas stan, srca, sve coskove koje usisivac nije video godinama i vrh moje glave (u zavisnosti od doba dana) napunila 1 Gashom. Gasha mi se polako podvlaci pod kozhu kao i svaka druga macka i na kraju ce joj uspeti, kao i svakoj drugoj macki. Sad sve iznova, iskakanje na krov kroz prozore, silazak u dvoriste i trazenje gde se zavukla u 3 ujutru, spasavanje redova Rajana ptica i gustera koje nalovi na krovu i unese u stan da se pohvali i tako to.

 

Pola dana potajno volim zenu zbog toga sto ponovo imamo macku, drugu polovinu planiram kako da se razvedem. <_<

:wub:

:Hail:

Link to comment

Narode, loše mi je.

 

Mimi je na terasi uhvatio nešto i u zubima ga uneo u kuću. Kad sam krenula za njim, potrčao je sa tim u ustima i sakrio se pod krevet u spavaćoj sobi, a potom pobegao u kupatilo i  spustio na otirač za noge. Za vaki slučaj sam se naoružala muvomlatačem i plastičnom kesom i kad sam prišla, imala sam šta da vidim- Mimi je začuđeno pokazivao malog slepog miša koji me je gledao.  Inače oni nisu slepi, imao je oko koje me gledalo. Prutegla sam ga muvomlatačem pa kesom nekako umotala i bacila kroz terasu. Zabarikadirala sam sve prozore, tresem se, a Mimi uznemireno ide po kući, majuče i traži plen.

Link to comment

:lolol:

Od kad smo se preselili u Mirijevo, gušteri u kući su nam svalodnevna pojava. Unese, poklopi šapom i odmah ga rastavi od repa, a sa telom se igra do besvesti jer sam ja kukavica pa ne smem da mu priđem i oduzmem mu plen.

I sve je u redu dok on ima kontrolu nad plenom. Pre neko veče, sama sa decom u kući, držim bebu na sebi i sedim na kauču, tek će stariji: Mama, mama, vidi šta nam je Pino doneo. Ja se okrenem, na centimetar od glave gušter, 15 cm dugačak bez repa. Pino spava na podu snom pravednika. 

Tela sam da ga lišim života.

Najvolem kad donese leptira, njih uglavnom pojede, pa ne moram ja to da skupljam po kući. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...