Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Bravo Hamlete. Prelep dečak. I da, šanse da spava u korpi su minimalne. Ovaj naš ima krevet odmah do našeg, samo ga sa indignacijom obilazi. Niti jedan jedini put se nije zajebao da u njemu kunta. Ni preko dana. 

 

Nego, pitanje. Ima li ko iskustva sa bento kronen hranom za mačke, i ako da, kakva su?

Link to comment

Uzimam već neko vreme Bentokronen hranu, mačak lepo jede i ne goji se. Doduše, kombinujem mu sa Royal Canin Fit hranom, ali rado jede Bentokronen.

Link to comment

Bravo Hamlete. Prelep dečak. I da, šanse da spava u korpi su minimalne. Ovaj naš ima krevet odmah do našeg, samo ga sa indignacijom obilazi. Niti jedan jedini put se nije zajebao da u njemu kunta. Ni preko dana. 

 

To sve zavisi, blazenopocivsi macak moje tetke je obozavao svoj ,,krevetac", nije izbijao iz njega.

 

Inace Garfild je  :wub:

Link to comment

@hazard Ma naravno, to je uvek kako njima dune. 

 

e da, i ja čula da neke mačke obožavaju brokoli. Nije mi baš najjasnije. o.O

Link to comment

Treba da idem na godišnji odmor, a planirala sam da Mimija vodim sa sobom, na 3-4 nedelje. Biće opet u kući, nikakvi izlasci napolje, nema drugih životinja. Putovanje traje busom/vozom 4 sata. Šta mislite, da li je to OK?

Link to comment

ako imaš onu torbu za nošenje, bolje da bude u tome nego u klasičnom plastikaneru.

doduše, neki moji prijatelji vode dva persijanera na more već godinama "slobodne", zavale se i spavaju sve vreme, ali to verovatno zavisi od mačke.

Link to comment

Maca dobila vakcinu danas. Nego, imate li ideju kako da je sprecim da mi skace na glavu i noge dok spavam. I da legne izmedju mene i cerke i bude spljostena ako je me ne probudi prdenjem?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...