Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mislio sam da cu ovde sledeci post okaciti sa fotkama macka kako pokusava da se snadje sa tri noge, medjutim od takvih zelja nazalost nista. Cetvrti dan posle operacije macka su nasli nepomicnog u njegovom kavezu. Taman kada smo svi pomislili kako je nagore proslo i da sad samo sledi polagani postoperativni oporavak, mukica vise nije imao snage da se bori. Izgleda da se zakasnilo sa operacijom i da mu je, za njegovo stanje, organizam predugo bio izlozen nekrozi. Zao mi je sto se ovako zavrsilo, macak je svasta prosao i bas se borio ali jbg nije uspeo do kraja da izdrzi :( Retko specifican i pametan macak, bas je bio poseban i svi koji su imali priliku da budu sa njim u kontaktu su mogli to da primete i verovatno je zato i bio tako popularan u komsiluku.

Link to comment

Krivo mi je sto se to sa operacijom nije bolje/brze organizovalo ali sad to vise, sto se macka tice, nije bitno. Makar mi je drago sto sam video da ima ljudi koji u ovakvim situacijama danas imaju volje da pomognu zivotinji, od vec spomenute komsinice, veterinara, kao i jednog skroz random momka koji se to vece tu zadesio kolima. Hvala i vama ovde sto ste se brinuli i raspitivali.

Link to comment

uh, zao mi je, barsa.

 

a za tebe i ostale koji su se brinuli i angazovali oko macka veliko  :heart:

ucinili ste sve sto je bilo moguce (i daleko vise nego sto bi to masa drugih).

Link to comment

Zao mi je sto uskacem sad ja ali imam pitanje.

Cerka insistira da dobije macku za rodjendan.

Da li imate ideju gde da je nabavim. Uzeo bih joj zensku macku koja bi zivela u kuci i imala pristup dvoristu. Nekada davno sam imao macke i kuci i uopste ne mogu da se setim kako sam ih naucio da kake i piske u pesak. Naravno uzeo bih mače. Nikakvu rasu ne jurim, obicnu malu macu.

I sta treba od vakcina da se daje i koliko to otprilike kosta. Sve sam zaboravio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...