Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Hvala svima jos jednom. Ogromne zasluge idu komsinici bez koja ko zna kako i da li bi uspela operacija da se organizuje. Nisam danas stigao da ga obidjem, sreca pa rade i sutra te cu videti kako napreduje oporavak i pricati sa veterinarom sta i kako dalje.

Edited by Barsa
Link to comment

MNRreNY.jpg

Cuo sam se veceras sa komsinicom koja je bila danas kod njega. Macak ima problem sto je izgleda i pre ovog sranja bio malokrvan, dal' zbog neke bolesti ili cega vec, a u ovim desavanjima je izgubio dosta krvi pa mu sada oporavak sporo i kriticno ide.

Link to comment

Imate li ideju sta bi ovo moglo biti? Primetila sam danas, mislim da nije imao u petak. Ne deluje mi da mu smeta kada ga tu pipnem, a ne osecam nista ~cudno. Mozda se ocesao negde dok je svrljao, takodje je juce i orglicu izgubio.

 

Mita_uho1.jpgMita_uho2.jpg

Link to comment

pa ako je izgubio ogrlicu, moguce da se negde provlacio pa zakacio i odrao dlaku tu,  cim je pokidao ogrlicu verovatno je o nesto zapeo.

moj cesto ima neke kao bubuljice po usima koje traju par dana i prodju, verovatno od cesanja, ko ce ga znati, veta se nije zabrinula.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li je se Barsin  crno- beli poznanik oporavio?

 

Ljudi, mačak je toliko opsednut vodom da se polomi trčeći da gleda kako teče iz slavine. Prvo sam mislila da je žedan, ali nije uvek tako. Obožava da pije vodu iz slavine (što je uobičajeno za mačke), ali vrlo često odvrnem slavinu samo malo da teče i on se smesti u kadu pored vode da ga ne dotiče u pozi Sfinge i žmuri.

Pored toga, iako je kratkonog, voli da skoči na policu na ormaru, a i na stolu leži po ceo dan. Moguće je da su odgajivači belih persijanaca koristili Tursku van ili angora mačku koje vole i vodu i pentranje, za razliku od persijanaca.

To radi od malih nogu, čak je i fotka iz oglasa bila iz lavaboa- pije vodu i gleda u objektiv.

Edited by halloween
Link to comment

Da li je se Barsin  crno- beli poznanik oporavio?

 

Ljudi, mačak je toliko opsednut vodom da se polomi trčeći da gleda kako teče iz slavine. Prvo sam mislila da je žedan, ali nije uvek tako. Obožava da pije vodu iz slavine (što je uobičajeno za mačke), ali vrlo često odvrnem slavinu samo malo da teče i on se smesti u kadu pored vode da ga ne dotiče u pozi Sfinge i žmuri.

Pored toga, iako je kratkonog, voli da skoči na policu na ormaru, a i na stolu leži po ceo dan. Moguće je da su odgajivači belih persijanaca koristili Tursku van ili angora mačku koje vole i vodu i pentranje, za razliku od persijanaca.

To radi od malih nogu, čak je i fotka iz oglasa bila iz lavaboa- pije vodu i gleda u objektiv.

 

Moja cerka ima jednog takvog... obozava vodu iz slavine, voli da se kvasi i kupa... probaj da mu pustis u kadu toplu vodu (ne previse, ali dovoljno da mu bude prijatno), ubaci neke igracke i... spremi se za fotkanje  ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...