Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

То већ сада несвесно ради, због предугих канџи, тако да и не бих приметио неку велику разлику.

Link to comment

ključno za tu operaciju je da se uigraš sa još 1 članom tima. mora da traje što je kraće moguće, a opet da pazite na ono što je tresko pisao.

Link to comment

umotati macora u peskir (ostaviti mu glavu slobodnu) i odraditi sapu jednu po jednuP.S. isti metod funkcionise i za uzimanje lekova

Edited by braca
Link to comment
Jel može nešto da zafali mačkama od kuvanog krompira?
Ništa, bareno povrćce tipa - šargarepica, krompir, pa i brokoli, karfiol, jedu u slast, barem kada je u pitanju moja mačka. Samo da nije vruće i da nije ledeno.
Link to comment
Хвала, добри људи. Јавићу вам како је прошло (ако будем у стању).
Ako ti ta "operacija" u sopstvenoj reziji ne uspe ( razlozi mogu bidnu vaki i naki)idi u neki salon sa pse,oni tamo to jako lepo rade.Nije im poso samo modeliranjepudlica nego stvarno i ti pedikirski zanati.Ja se licno nikada ne bih usudila da podrezujem kandze ( ni kod psa, a o macki i da ne govorim). Nikada ne znash koliko duboko smesh da seckash. Edited by Teja
Link to comment
Хвала, добри људи. Јавићу вам како је прошло (ако будем у стању).
Ja cekam da se javish.Juce mi u glavi stalno bila tvoja macka i njene kandze.Jel uspeo pedikir? Setila se macke moje majke koju sam pre dve godine vodila na sterilizaciju.Izgrebla nas je sve troje (vet,brat i ja).Mislim da to sve ne moze bez neke blage narkoze.Znachi, samo kod veterinara na secenje noktiju.
Link to comment
Ja cekam da se javish.Juce mi u glavi stalno bila tvoja macka i njene kandze.Jel uspeo pedikir? Setila se macke moje majke koju sam pre dve godine vodila na sterilizaciju.Izgrebla nas je sve troje (vet,brat i ja).Mislim da to sve ne moze bez neke blage narkoze.Znachi, samo kod veterinara na secenje noktiju.
Хвала за бригу, а и за савет (послушаћу га). Само, због важнијих ствари, то ће морати мало да сачека. До тада – шта ми је, ту ми је! Ћутим&трпим.
Link to comment

moj caka-maka-baka nije lepotan kao lakijeva cica mica (joj što je zgodna!) al je najprivilegovaniji i najmaženiji, najljudskije mačje biće u kući. zato mu dozvoljeno da se useli u torbekanju i ne plaća kiriju.makaresizedot9.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...