Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mreža jeste najsigurnija moguća metoda, mada ne estetska.

ovo treba razmotriti, ako su samo golubovi problem, mada mačke reaguju na sve što se kreće i na zemlji i u vazduhu.

http://www.pacificlc.com/Ultra/ptice.html

Pre neki dan sam otkrila da mačak obožava miris flogocid kreme, čak je hteo i da jede, ali je sprečen u nameri. 

Edited by halloween
Link to comment

bengalke su u srbiji 900-1000e pa navise iz dobrog legla.

 

dajte neki tips and tricks kako da pobijem ili u najboljem slucaju oteram koloniju golubova koja je dosla glave mom macoru pocetkom godine (poleteo ja kao hrabri ratnik da se najebe milosne majke krilatom pacovu i pao sa treceg sprata, na mestu mrtav).

 

ne prezam ni od cega, od ozzy ozborne metoda kidanja golubijih glava do civilizovanog hranjenja suvim pirincem koji ce nabubreti u njihovom stomaku i eksplodirati ih kao petarde!

Mreža. Edited by Аврам Гојић
Link to comment

 

 

dajte neki tips and tricks kako da pobijem ili u najboljem slucaju oteram koloniju golubova

 

Ako hoćeš hitech rešenje, probaj ovo... svega oko 1000 baka.

 

prosonic.jpg

Link to comment

ako, ako  :D.

a onaj moj, koja je to zverka bila, uh. opasnoca, samo takva. 16 godina izgurao. i dan danas nedostaje (nakon desetak godina jos uvek nema zamene. mnogo nam nedostaje.)

 

 

Link to comment

hvala za info. mrezu vec imam na nekim mestima ali nisam siguran da zelim da mi bas svaki izvor svetlosti u stanu bude pod mrezom. tako da ce mislim istrazivanje  linka koji je ostavila helloween biti nesto sto ce biti posao za praznik. golubovi moraju otici ili umreti!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...