Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Image019.jpgovaj baja mi izgleda kao čuvar starog grada od najezde novobeogradskih đilkoša. obično se na ovom mestu sunča okružen svojim ličnim haremom, ali danas sam ga zatekao u solo varijanti.
xexe, izgleda da smo komšije, ako živiš u kraju gde si napravio ovu fotku. ja baš u tom parkiću šetam špicu. Ovog mačorana redovno srećem; baš tu na stazi često jedan čovek hrani sve te mačke (čovek je nekadašnji šahovski sudija, sada je nomad), pa se tu okupljaju i kada njega nema. jedna maca je pre mesec dana stradala, one lutalice što se skupljaju u obližnjoj vikendici su je dokačile. :( baš sa ovim mačorom se špica susrela pre par nedelja. špile ima trip da se, mlatarajući repom, zatrči ka mački, i onda na pola metra od nje, kada vidi da ova ne obada i da je se ne plaši, počne da matematičkom preciznošću kruži oko mačke, uz onaj džukački seoski lavež. presmešno, kada se tome prisustvuje :D
Link to comment

Шта да јој радим са канџама? Ленчуга матора, мрзи је да оштри, па израсле и предње и задње. Једни кажу да то сме да се крати, други да не сме, па молим за стручну помоћ. Ако сме, чиме је најзгодније?

Link to comment
Шта да јој радим са канџама? Ленчуга матора, мрзи је да оштри, па израсле и предње и задње. Једни кажу да то сме да се крати, други да не сме, па молим за стручну помоћ. Ако сме, чиме је најзгодније?
Možeš slobodno da joj skratiš nokte, najbolje grickalicom za nokte. Jedino o čemu treba da vodiš računa je da pogledaš gde počinje onaj prošireni deo kandži gde počinju i nervni završeci. Dotle smeš da sečeš. Dalje od toga ne.
Link to comment
Možeš slobodno da joj skratiš nokte, najbolje grickalicom za nokte. Jedino o čemu treba da vodiš računa je da pogledaš gde počinje onaj prošireni deo kandži gde počinju i nervni završeci. Dotle smeš da sečeš. Dalje od toga ne.
Хвала. Још само да јој некако објасним да је то за њено добро :Q)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...