Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

моја покојна мачка је обожавала бадњак, реаговала је на њега слично као јутјуб мачке на кетнип нпр. https://streamable.com/d40l

 

мораћу да пробам то са дединим мачкама ове године, тј. следеће

Link to comment

Pretpostavljam da to zavisi od konkretnih mačeta i kučeta. Ne zna se dok ne proveriš. Sigurno će u početku trebati nadzor.

 

Šta god bilo, uslikaj ih i pokaži nam, molim te :lol:.

Link to comment

Proveriću hopefully posle NG. Biće spektakl! :D

Imas neke savete na linku ispod. Oprezno !

 

Cat-to-dog introductions

Dogs can kill a cat very easily, even if they're only playing. All it takes is one shake and the cat's neck can break. Some dogs have such a high prey drive they should never be left alone with a cat. Dogs usually want to chase and play with cats, and cats usually become afraid and defensive. Use the techniques described above to begin introducing your new cat to your resident dog. In addition...

http://www.paws.org/library/cats/home-life/introducing-cat-to-dog/ Edited by Indy
Link to comment

Znam sve. Svetla strana priče je što kuca nije full blown terijer po ponašanju. Ona recimo ne voli da bude puno napolju. Moraš da je siliš. Drugo, ona nikada ne kopa zemlju/pod/tepih. S druge strane, ljubomorni je ludak. Ali je ljubavna baš. Svako malo mi dodje da me ljubi po glavi onom njuškicom.

 

Kuca je od prijatelja, ali je prvo počela da dolazi u goste, pa da prespava, a sad je resident kod mene. :D I ja je sve puštam i kod mene sve može.

A mače je od prijateljice. Seli se nazad u porodičnu kuću gde živi nemački kratkodlaki ptičar i onda ja moram da preuzmem mače. Ja sam dog person, ali volim i mačke. Videćemo kako će to da laufa.

Link to comment

Srce, ljubav, sreća! Ovakav je bio i Mimi. Beli persijaneri obično imaju preko glave dve paralelne crne štrafte(skull cap), koje izblede kako rastu i i nestanu na kraju. Izgleda da i maleni ima isto.

Edited by halloween
Link to comment

Leleee. Ne znam za to slaganje. Probaj , možda je dobro što je bar jedno malo...

Imam prijatelje koji imaju kucu i macu ali su oboje od bebećih dana bili zajedno i verovatno se ne kapiraju kao pretnje...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Čini mi se da je doll face, kao i Mimi. Odgajivači su gotovo potpuno izbacili doll face, piggy je ono kao da nema nos, flat, to potenciraju. Međutim, takve mačke imaju respiratorne i oftalmološke probleme, pa će izgleda da vraćaju na klasični doll face, to je super. Šveđani su zabranili piggy.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...