Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Misle da je zmija, ima tekstova na tu temu.

Ne razumem zasto ljudi rade ovo svojim mackama

 

"The fact that the cucumbers are often placed near feeding stations in the videos confuses the cats because they often associate those areas with safety and security, adds Pam Johnson-Bennett, author of Think Like a Cat. "That's a cruel thing to do," she says."

 

http://news.nationalgeographic.com/2015/11/151117-cats-cucumbers-videos-behavior/

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Misle da je zmija, ima tekstova na tu temu.

Ne razumem zasto ljudi rade ovo svojim mackama

 

 

 

Ne razumem ni ja, mada mislim da se macke ne plase zmija, ima u related links na ovom sa krastavima 1 ili 2 komada gde se vidi da su macke prilicno opustene u blizini zmija, sto mi je jos cudnije od ovog straha od krastavaca.

Link to comment

моја стара мачка је то радила редовно, али мислим да нисам ни ја видео уживо, углавном се то ноћу дешава, наравно на интернету има туторијала

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fy7tzoA9bhM

 

такође на листи ствари које су способне да отварају спадају и врата и фиоке

Link to comment

jer normalno da macka otvara frizider?

 

bravo, imaš natprosečno pametnu mačku! od mojih 5 samo jedna ume da otvara vrata. frižider ne može jer je ugradni pa su vrata jako masivna, ali otvara sva vrata u kući bez problema, skoči na kvaku i masom povuče ručku na dole.

Link to comment

ja bi voleo da je malo manje pametna. vrata otvara jos od malih nogu™, imala je jedno 3 meseca kad je pocela, pa smo morali da vadimo kvake. sad jekrenula sa friziderom, a ko zna sta je sledece. pocece i ulazna vrata da otkljucava i zakljucava, prvo kljucem a onda i zicom, pa ce pljackati komsije nocu.

Link to comment

i ja sam prvo stavio rezu, ali to ne pomaze mnogo kad negde oko 0400 krene da se zalece na vrata, sav sam se bio isterao iz pameti. ovako izvadim bravu i nema na sta da skace. sad tu moze doci do zajeba, jer pri tom stalnom otvaranju i zatvaranju vrata polovinom kvake mogu da zavrsim zakljucan u sobi ako se zalupe, ali to je cena koja mora da se plati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...