Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

jbg ako se navadio da to radi, sad vise nema sile da prestane. macka moje tazbine to radi od 2008. godine, golubovi su od tada razvili postovanje prema njenoj terasi pa vise i ne dolaze, ali zato redovno hvata slepe miseve.

 

S moje tačke gledišta to jedan od glavnih praktičnih benefita imanja mačke :fantom:

 

Mojoj babi pokojnoj je mačka tako isto uspešno terala golubove s terase, nije morala da brine o cveću. Gradski golubovi su i onako samo leteći pacovi takoreći...

Link to comment

moj ne mljacka, a ni ne zatrpava, nikad to nije naucio, samo nesto mulja onoj plastici od zidova wc-a i to je to. nekad mu visi parce minulog rada pa se razleti po kuci dok mu ne ispadne. jadnicak :lolol:

Link to comment

Mika mi je bio donet, kada je imao oko 2 meseca. Prvo vece kod mene, izadje on u dvoriste i obavi "pipi", malo ispred terase, u leji sa cvecem. Krene da zatrpava, okrene se i vidi da je cela leja mokra(majka polila malo pre toga). Sirotan je 15 minuta pokusavao da pokrije ceo red sa cvecem, bez mnogo uspeha.  :lolol:

Link to comment

Moja mačka mjauče jedno 5 minuta pre nego što ode da izvrši veliku nuždu, a posle zatrpava neko vreme. Al' imao sam jednom negativno iznenađenje kada mi je donela svoj minuli rad u krevet, da sa igra sa parčencetom svog govanca.

Link to comment

Dusko je vrlo tih u obavljanju #1, a #2 karakterise zustro zakopavanje praceno raketnim izletanjem iz wc - deluje kao da se sam prepadne od sopstvenog proizvoda pa da zeli da sto dalje zapali od njega

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...