Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Zavisi na kom si spratu ali šanse su dobre da je taj golub i dalje ziv. Ako je ziv i polomljen bio bi sevap da ga dovršiš ili da ga nosiš veterinaru.

Link to comment

Moj bivši mačor je uvukao goluba kroz 5 cm roletne, i jedva mi predao plen posle dužeg natezanja. Soba je bila sva krvava i  puna perja. Golub, mrtav. Nisam napomenula da se sve to dešavalo oko 20 do 6 ujutro.  mačor je posle danima išao po sobi njuškao milimetar po milimetar parketa.

Link to comment

sevap sam ga dovrsio tako sto sam ga izbacio kroz prozor u nadi da ce poleteti a on sa treceg sprata pao dole bez ikakvog pokusaja leta. sve sto se culo je tup udarac i od tada lezi nepomicno.

 

mace se normalno ponasaju. ovo im nije prvi plen, do sada su vec pala 2 goluba i 2 slepa misa (koje sam doduse zbog svoje slatkoce oba puta uspesno spasio i pustio napolje, a i straha da bi mogli necim zaraziti mace). macor se par minuta ponosno sepurio a onda vratio u svoje normalno kurcoboljno stanje.

Link to comment

Zavisi na kom si spratu ali šanse su dobre da je taj golub i dalje ziv. Ako je ziv i polomljen bio bi sevap da ga dovršiš ili da ga nosiš veterinaru.

 

sevap sam ga dovrsio tako sto sam ga izbacio kroz prozor u nadi da ce poleteti a on sa treceg sprata pao dole bez ikakvog pokusaja leta. sve sto se culo je tup udarac i od tada lezi nepomicno.

 

mace se normalno ponasaju. ovo im nije prvi plen, do sada su vec pala 2 goluba i 2 slepa misa (koje sam doduse zbog svoje slatkoce oba puta uspesno spasio i pustio napolje, a i straha da bi mogli necim zaraziti mace). macor se par minuta ponosno sepurio a onda vratio u svoje normalno kurcoboljno stanje.

Link to comment

jbg ako se navadio da to radi, sad vise nema sile da prestane. macka moje tazbine to radi od 2008. godine, golubovi su od tada razvili postovanje prema njenoj terasi pa vise i ne dolaze, ali zato redovno hvata slepe miseve.

 

gacac joj je najveci san, ali te pticurine su preveliki zalogaj za kucne macke. 

Link to comment

Što je uzbudljivo! Razmišljala sam da Mimiju kupim jednog belog miša u Pet šop centru, da vidim  kako će da reaguje kad ga pustim po stanu.

Često mu tepam buba kero, buba kico. Jedne večeri vidim igra se jednom buba kerom (uholaža). Na kraju mu je pobegla, zavukla se između parketa i lajsne. Crk'o je od sekiracije.

Edited by halloween
Link to comment

nece ni nauciti, moje ih love sa 8 godina

svakog septemba ista situacija, zacujem lomljavu i zapahne me miris Ausvica, i tako par puta dnevno 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

деда хранио две грлице свако јутро, једног дана мачка спремила заседу, деда бацио мрвице, ушао у кућу док се вратио крв и перје на све стране, једна мртва друга избегла и никад се више вратила није, деда каже да му је дошло да задави мачку кад је видео шта је урадила

Link to comment
  • 2 weeks later...

nece ni nauciti, moje ih love sa 8 godina

svakog septemba ista situacija, zacujem lomljavu i zapahne me miris Ausvica, i tako par puta dnevno 

 

Moja je bogami naučila - the hard way. Jurila je smrdibubu po prozorskom staklu i dobila prs' pravo u oko. Zaglavila kod veterinara i trpela mazanje očiju sledećih par dana. Sada čim shvati da je buba smrdibuba zaobilazi u širokom luku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...