Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Imam to u dvoristu kad smo betonirali neke rupe :)

 

Prvo jutro posle betoniranja sam cak zateko jednu da spava na najlonu preko svezeg betona.

Link to comment

zaladilo

 

zimljiv.jpg

 

za slucaj da ovo vidi neko iz kablovske slika je sa neta  :whistle:

 

if it's not for sits why is it made of warm

 

uzasno nefotogenican tipus. Uvek nekako iskrivi oci od blica

Edited by katamaran
Link to comment

Zdravo živo. Pre mesec dana smo uzeli jedno lepo rusko plavo mače. Nekako smo je dobila buve, stavili smo joj Frontline, ali su buve nastavile da se razmnožavaju. Pozvali smo ekipu za dezinsekciju koja nam je rekla da se preparati koje koriste bezopasni, ali je maca krenula da povraća i da ima belu penu oko ustiju, verovatno saliva. Podhitno smo je odveli kod veterinara koji je rekao da nije trovanje, već da je preosetljivost, dao joj je malo infuzije i vakcinu protiv povraćanja i sad se čini da je ok. Sad smo počistiti ceo stan tri puta Prontom i nakon toga običnom vodom i usisali smo tepihe. Da li je neko imao ovakvih iskustva? Isparanojisali smo žestoko, baš se namučila, a i danas smo joj našli buve, četiri dana od nanošenja Frontline.

 

Hvala na odgovoru,

 

Zabrinut vlasnik lepe ruske plave mace

Link to comment

Lazni ili bajati Frontline, verovatno.

 
Imao sam jednom iskusvo sa laznim/bajatim Frontlajnom, bez reakcije ali i bez pomora buva.

Pravi Frontline ima jako brzo i dramaticno dejstvo. Buve izlaze na vrhove dlaka i krepavaju, a macka se cese i pizdi.

 

Frontline treba kupovati u reputable veterinarskim apotekama i pet shopovima. Amara vet kod Kalenica, Nomovet u Vojvode Stepe...

Link to comment

Pretpostavio sam... Ja sam ga kupio u veterinarskoj apoteci na uglu Zaplanjske i Jovana Bijelića, uputstvo je bilo na ruskom. Što se tiče ove preosetljivosti, meni je izgledalo kao trovanje jer je liznula to što je bilo po podu, ali veterinar kaže nije trovanje.

 

Inače, zvali smo Gutu, pa nas je on prebacio na kolegu Uroša jer je bio zauzet. Uroš ima ordinaciju u Trgovačkoj 18, ne znam da li je neko vodio ljubimca kod njega.

Edited by garmonbozia
Link to comment

ovo sto je doktor rekao preosetljivost, na sta je mislio? na ovaj frontline? zasto isti onda nije pobio te buve? to onda nikako nije frontline, tj. ko zna sta se u istom nalazi, ako je on izazvao ovo sranje. sa druge strane, kada ne radi frontline, buve ostanu, ali mi nije logicno da moze isti da prouzrokuje ovaj efekat... takodje su i meni rekli ovi iz dezinsekcije da satro nije opasno za zivotinje [imam psa] ono sto sam ja uradio nakon nekoliko dana [ne mogu tacno da se setim koliko je dana bilo] obrisao sam sve one coskove gde su oni vlazili + nisam dao kucetu da ide po istim coskovima, tj. pazili smo da ne ide, iako su rekli da je bezopasno. 

Link to comment

Nisam se lepo izrazio, kaže da je preosetljivost bila na to sredstvo za dezinsekciju, pošto ga je liznula. Dao joj je malo antropina i infuzije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...