Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Pitanje o sterilizaciji mačke: gde je obaviti? Da li ići u Veterinu Beograd ili ppp mačkari imaju nekog privatnog veterinara kog bi naročito preporučili?

Link to comment

ja se upravo spremam da vodim ovu malu kod mojih dugogodisnjih veterinara, pa ako bi sveza iskustva, sacekaj par dana. jedini vet u gradu za koga dajem ruku u vatru pored njih trenutno ne radi.

 

ovu skladistarku

 

IMG_0313_zpsh64cb2um.jpg

 

omiljeno mesto za kunt

IMG_0118_zpsv2xuruej.jpg

 

Link to comment

Pitanje o sterilizaciji mačke: gde je obaviti? Da li ići u Veterinu Beograd ili ppp mačkari imaju nekog privatnog veterinara kog bi naročito preporučili?

 

Nemas "svog" veterinara? (Kod koga ides na vakcinaciju itd?) Ja bih rekla da nadjes nekog ko je ~najblizi mestu stanovanja, jer to dosta znaci za buducnost, ako planiras da nastavis da ides kod njega.

Dali su ti vec mnogo predloga te ne znam da li ti treba vise, a uvek mogu preporuciti mog veterinara Djordja Necaka, od prvih momenata se brine za mog macora, radili smo i sterilizaciju kod njega.

Link to comment

Nemas "svog" veterinara? (Kod koga ides na vakcinaciju itd?) Ja bih rekla da nadjes nekog ko je ~najblizi mestu stanovanja, jer to dosta znaci za buducnost, ako planiras da nastavis da ides kod njega.

Dali su ti vec mnogo predloga te ne znam da li ti treba vise, a uvek mogu preporuciti mog veterinara Djordja Necaka, od prvih momenata se brine za mog macora, radili smo i sterilizaciju kod njega.

 

Vakcinaciju sam odradio preko Veterine Bgd, imam nekog veterinara u kraju kod kog sam išao za minorne stvari ali sam što se tiče sterilizacije od nekih komšija za njega dobio antipreporuku, pa se zato raspitujem. A i selim uskoro iz ovog kraja pa nisam nešto dugoročno ,,vezan" za tog veterinara koji mi je blizu.

 

Inače hvala svima na odgovorima!

Link to comment

Vakcinaciju sam odradio preko Veterine Bgd, imam nekog veterinara u kraju kod kog sam išao za minorne stvari ali sam što se tiče sterilizacije od nekih komšija za njega dobio antipreporuku, pa se zato raspitujem. A i selim uskoro iz ovog kraja pa nisam nešto dugoročno ,,vezan" za tog veterinara koji mi je blizu.

Pretpostavila sam da je ta prica, slazem se da je uvek dobro raspitati se kakav je veterinar..Ja sam na mog ~slucajno naletela tako sto se mladi gospodin dobro povredio tokom pokusaja letenja i bila sam zadovoljna i nastavila da idem kod njega.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam problem sa jednom od svojih macaka koji ne umem nikako da resim. S vremena na vreme, a boba mi kako se prolepsalo vreme sve cesce, bar jednom nedeljno, izadje u dvoriste i uhvati nekako vrapca i pojede ga. Onda se redovno vrati unutra i rutinski se ispovraca po tepihu. Evo, sad mi se zeludac okrenuo dok sam pocistio za njom, jos ne mogu da se opasuljim, a daleko sam od gadljivog.

Mozda nema odgovora na moje pitanje, al sta da radim?  :(

Link to comment

Ogrlica sa zvoncetom. Meni rešilo problem. Moj ih je hvatao pa donosio u kuću da pokaže, nije jeo. 

 

Od kad yvoni kao ovan predvodnik nema šunjanja, ptice pobegnu.

Link to comment

Eto, znao sam da treba da pitam. Misevi, vrapci, krtice i ostatak sitne faune bi trebali da budu bezbedni od sada  :happy:

Fala, Dranata :)

Link to comment

moja maca povraća relativno često, kad prebrzo jede, alavo stvorenje

ali od kako kupujem hranu za osetljive mačke to se malo ređe dešava

Link to comment

Ma, nek povraca i nek kaki gde hoce, sa tim izlazim na kraj nekako. Al kad u povracki prepoznas polusvarenog vrapca je sasvim novi level uzasa.

Inace, (moja) alavija macka ne povraca gotovo nikad, iako u sebe tovari kao lopatom. Al zato grebe i ujeda iz nehata :dry:

Link to comment

Eto, znao sam da treba da pitam. Misevi, vrapci, krtice i ostatak sitne faune bi trebali da budu bezbedni od sada  :happy:

Fala, Dranata :)

 

Ništa. Sad ga čujem preko pola dvorišta kad stiže, al jsu makar ptice bezbedne :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...