Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ima, mada znatno manje u poređenju sa domaćom mačkom. Ume da bude nemiran, pa i da ošteti stvari (kutije od usisivača, cveće) ako se ne odazovem pozivu na igru(stane ispred i zuri bez treptanja, a onda munjevito pobegne sa visoko podignutim repom).
Jedino što me brine je što  ću morati da ga ošišam pre nego krenem na more jer je nužno da se češlja svaki dan. Nerealno je da očekujem da će ga pazitelj češljati dok sam odsutna.  Ionako je veterinar preporučio da se pred leto ošiša (kao lav- ostaje griva i delimično rep).

Edited by halloween
Link to comment

 ako se ne odazovem pozivu na igru(stane ispred i zuri bez treptanja, a onda munjevito pobegne sa visoko podignutim repom).

:D

 

Jedino što me brine je što  ću morati da ga ošišam pre nego krenem na more jer je nužno da se češlja svaki dan. Nerealno je da očekujem da će ga pazitelj češljati dok sam odsutna.  Ionako je veterinar preporučio da se pred leto ošiša (kao lav- ostaje griva i delimično rep).

ne znam zašto, ali čini mi se da će šišanje biti udar na njegovo kraljevsko dostojanstvo iako će rezultat biti da liči na kralja mačaka.

 

ako se ne bude bunio, uslikaj ga da vidimo belog lavića. :)

Link to comment

(stane ispred i zuri bez treptanja, a onda munjevito pobegne sa visoko podignutim repom).

 

:lolol:

poznat mi je taj stav krajnje uvređenosti, ali pošto imam običnu domaću (kontejner mi je u genima) mačku , ne mogu ni da zamislim kako nobles mačke izvode tu predstavu.

Link to comment

A ima i ono da gleda u moju ruku kao u najvećeg neprijatelja- užarenim pogledom, raširenih zenica i ušima jako zabačenim nazad, kao pobesneo. Onda iz sve snage, pokretom glave  kao kobra, zarije zube u arhineprijatelja. Tad je kao u nekom transu, ako ga zovem, gleda" kroz mene" ili pored mene- izbegava kontakt očima, očito je nekakva  vežba u pitanju.

Edited by halloween
Link to comment

Macka obicno saceka da uzmes laptop u krilo da se seti da ona u stvari hoce tamo. I onda dodje sa onom radoznalom facom, samo sto ne kaze "WTF je ovo sto drzis, ja sam original laptop!"

 

I onda izvodis akrobacije da pokusas da nastavis da radis, a izadjes u susret i macki. Nema sanse, nijedna kolicina zongliranja ne pomaze... ona hoce da bude tacno na mestu na kome je laptop, gdegod da ga stavis. cat2-smiley-face.gif

Link to comment

Nije moj, nego od moje koleginice. Ima i neko otmeno ime koje sada nije bitno. Ovo je slika kad je bio mali. Sada je već veliki i osvja medalje.

 

2081658371d6336fccf01e9e33a5e47f1374b88a

Edited by Arkadija
Link to comment

Macak mi je tolko zimljiv da cu mu zvanicno promeniti ime u Rz Brzosmrz

 

Ako nema sunca nije lud da sedi napolje duze od desetak minuta. Samo dotrci na prozor i usplahireno moli da ga pustim unutra. Onda se pravac sjuri na pec da dodje sebi.

Link to comment

Skroz isto kao moja Jefimija, kapiram da je i sad dok ovo pišem na nekom od radijatora. Ne znam šta da radim, rekli su mi da to nije dobro za bubrege, al' ne mogu čitav dan da je jurim i sklanjam s radijatora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...