Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

:)

 

Podseti me na mog nekadasnjeg macora sto je znao da kaze "mama". Skroz beo sa plavim ocima a nije video dobro (cak sam cuo da je to pravilo za takve macke) Umeo je da se popenje na krov preko merdevina al ne vidi da sidje. Dodje do merdevina i krene da urla "mama" :)

Edited by katamaran
Link to comment

:)

 

Podseti me na mog nekadasnjeg macora sto je znao da kaze "mama". Skroz beo sa plavim ocima a nije video dobro (cak sam cuo da je to pravilo za takve macke) Umeo je da se popenje na krov preko merdevina al ne vidi da sidje. Dodje do merdevina i krene da urla "mama" :)

kolko se ja secam osnovnoskolske genetike, bela macka s plavim ocima je gluva...

Link to comment

Koliko vidim po netu u pravu si za gluvocu. Al definitivno postoji i prica za vid jer na vise mesta ljudi pitaju o tome. Ovaj moj nije imao nikakvih problema sa sluhom al je lose video. 

Link to comment

kolko se ja secam osnovnoskolske genetike, bela macka s plavim ocima je gluva...

Albino, pa gluvoca ide u paketu. Imao divnog macora i izgubio ga brzo, jer nije mogao da cuje automobile. Beo, jedno oko plavo drugo braon. Zvao se Charls Gnjuta.

Link to comment

Komšijskog mačka, rasnog Zagrepčanina, pri neopreznom istraživanju okoliša, pre nekoliko dana ubio je zlatiborski lisac :cry:

Edited by halloween
Link to comment

Komšijskog mačka, rasnog Zagrepčanina, pri neopreznom istraživanju okoliša, pre nekoliko dana ubio je zlatiborski lisac :cry:

E, sad ce Hrvati da napisu tuzbu Haskom sudu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...