Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

hvala, vaso.

 

ma pusti, dva dana ne znam šta ću sa sobom. cmizdrim, pa sam histerično u sve je u redu modu. sad mi se čini da prelazi u bes što je tako glupo otišla posle svih onih gluposti i operacije s kojom se izborila.

 

neću više. preterala sam, praštajte. taman je svashtabezneshto navela temu na pravu stranu :).

 

pa mozes i ti.... vreme je da nadjes novo mace, tako se najlakse preboli...

Link to comment

ako bivša korisnica fluffer i dalje ima onog svog anđela od mace i i dalje ga udomljava, ja apelujem da ona bude prva na listi potencijalnih usvojenih mačaka. 

ako se sećate, u pitanju je sijamka spašena sa ulice i operisana. ona je mukica imala slomljenu prednju šapu koja nije htela mesecima da zaraste :cry:

ja ne mogu da je uzmem jer bi i ja i sve mačke skupa tad letele napolje :D

Link to comment

@ belch

Evo je maca.

imag1542.jpg

Nocas je kod veterinara, mora da joj se snimi noga jer ako je i zarasla, nesto se loše spojilo pa šepa. I to posle 5 promena gipsa, operacije i nameštanja klinova, ubrizgavanja grafta iz ramena i nekih sedimentisanih trombocita, raznih suplemenata i travki. Inače, od one ofucane, skeletaste i malkice histerične mačke se pretvorila u mekanicu i umiljavušu. Prebacila sam je na sirovu hranu i to joj jako prija. Evo, ako neko bude hteo da je uzme, javiću kad bude za udomljavanje. Za sada nije jer se još uvek leči. Sa tom krivom nogicom neće biti najelegantnija trkačica ali savršeno izgleda kad se izležava. Prede glasno, voli da konverzira sa ukućanima, jako je uredna, slaže se i sa psima i sa mačkama. 

Link to comment

moja maca je serif u kuci i volim je tako drcnu i bezobraznu.na sve prozore sam stavio mreze i na terasu.sad joj stavljam nekakav lavirint.i da.nece nikakvi rojal kanin i slicno.cudno bas.voli dzigu al vise joj kupujem junetinu.moram poslusati onog @gayyu.
inace udomio sam prvu macu u zivotu!!proveravam svaki dan!!

Link to comment

Tata prži po komšiluku da sam platila mačka 600€. Kaže da ga zabavlja kad se ljudi zgranu, pa počnu da nabrajaju šta bi sve moglo da se kupi za te pare.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...