Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Hvala ljudi:)

 

pripremamo se na ovo tri meseca unazad, ali opet sam zatecen.

 

Ima li neko predlog gde bih mogao da je sahranim, neki shumarak i slicno? O tome bukvalno nisam razmisljao. Da je odvezem gradskim prevozom i nadjem joj neko lepo mesto? 

 

Sta rade ljudi sa svojim ljubimcima? Ja sam svoje sahranjivao po lepim mestima oko rodnog grada ali ovde slabo poznajem topografiju.

Link to comment

Moj ortak je isao u zvezdarsku sumu ali njemu je to blizu...

Rece mi brat od strica koji zivi u Mariboru da oni imaju groblje za kucne ljubimce, a BG nema...

Link to comment

 Sećam se kako je Kaligula pisao o njenoj užasnutosti kad se pojavio Mik. Neobična i simpatična. Zbogom Živka, lutko mačija.

 

Sahrani je negde u blizini stana, ako je moguće.

Edited by halloween
Link to comment

 Sećam se kako je Kaligula pisao o njenoj užasnutosti kad se pojavio Mik. Neobična i simpatična. Zbogom Živka, lutko mačija.

 

Sahrani je negde u blizini stana, ako je moguće.

 

 

... nemoguce, u glavnoj sam u Zemunu. Kada bi postojao neki divlji kutak na Gardosu koji se nece prekopavati to bi bilo idealno mesto sa lepim pogledom na Dunav (i do sada sam dva moja ljubimca sahranjivao na vidikovcima) ali ne znam, nisam dovoljno setao tim krajem. 

 

Mozda Bezanijska Kosa, ona sumica izmedju onih nekoliko stepenista, na tom potezu ima finih mesta.

Link to comment

Žao mi je, Kauboju.

 

Za sahranu možda da probaš negde na poljančetu od Juge pa prema ušću? Ima tu zavučenijih delova, gde ima dosta drveća, žbunja. Ja sam moju planirao tamo negde da zakopam, kad dođe vreme, pu, pu, daleko bilo.

Link to comment

Žao mi je, Kauboju.

 

Za sahranu možda da probaš negde na poljančetu od Juge pa prema ušću? Ima tu zavučenijih delova, gde ima dosta drveća, žbunja. Ja sam moju planirao tamo negde da zakopam, kad dođe vreme, pu, pu, daleko bilo.

 

Bravo!

 

To mi nije sinulo a stalno prolazim tuda. 

 

I mesto je lepo. 

 

@Manc: o tome sam razmisljao ali daleko je. Pala je odluka, Zivka neka odmara tik uz Dunav, i njoj bi se svidelo.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...