Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Zna li neko gde moze da se nabavi infuzija za macke + crevo za infuziju?

 

Zivka mi je bolesna i trebace joj dosta dugo infuzija 2x dnevno, da je vodim kod veterinara mesecima nemoguce mi je i zbog organizovanja i zbog kolicine para koje treba da platim za tolike tretmane.

 

Neko zna veterinara preko kojeg bih mogao da dodjem do ovoga?

Link to comment

zovi vladu magasa, objasni mu problem, jedino njega znam a da verujem da ce pomoci. mozda neko ima jos neki predlog?

 

edit: a jesu ti odredili kolicinu, to mora individualno? i sve najbolje zivki.

Edited by aram
Link to comment

Zna li neko gde moze da se nabavi infuzija za macke + crevo za infuziju?

 

Zivka mi je bolesna i trebace joj dosta dugo infuzija 2x dnevno, da je vodim kod veterinara mesecima nemoguce mi je i zbog organizovanja i zbog kolicine para koje treba da platim za tolike tretmane.

 

Neko zna veterinara preko kojeg bih mogao da dodjem do ovoga?

Crevo za infuziju (komplet sa iglama i kapaljkom) u bilo kojoj apoteci za malo para (tipa 20-50 dinara). Infuzija takođe, jedino pitaj Vladu (ili moju veterinarku) za konkretan rastvor ukoliko nije običan fiziološki rastvor.
Link to comment

Hvala ljudi.

 

Imamo veterinara u Zemunu, Dr Dulitl ordinacija nego razmatram opcije pre nego sto pitam Jasnu koju infuziju treba da dajem. Nisam se setio da je pitam dok smo bili kod nje. Bubrezi su izgleda problem, Zivka je venula vrlo postupno pa nam nije padalo na pamet da je vodimo na pregled. Ali od pre par dana krenule su neke balice da joj cure, ja se uplasio da je grip.

 

Kako god, potrudicu se da pozivi sto duze (15 godina je stara)

Link to comment

Mi joj dajemo vodu iz flase, nikda sa cesme. Al jbg, od kada je Mik kod nas ona se povukla u neki svoj cosak i pati. Mislim da je pre to u pitanju (uz godine)

Link to comment

Kratak izvestaj sa izlozbe macaka u Delta sitiju. Bilo je oko 40 ucesnika- ca:) Domace macke, persijske doll i piggy look, maine coon, sibirska neva masquerade, britanske kratkodlake- whiskas sara jjedno leglo a drugo narandzasto bele i trobojne, tata im je oogroman i miran kao buba. Bilo je i sijamki al njima sam najmanje odusevljena jer ih je previse a i temerament je... onako. Najjaci utisak dele mala bengalska macka, izuzetne naravi, druzeljubiva, voli da pozira, fantasticne sare na krznu najmekse i najsvilastije koje sam dodirnula jedino sto je placena 1000€ i srebrno beli persijanac Narcis, doll look, koji je stvarno kao lutka. Imace potomke u decembru, pa cu razmisliti do tada. Bice na izlozbi u Domu sindikata u decembru.

img20141104185211.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...