Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

naravno da grokcu, a imaju i mod dvotaktni motor za camac, to kad spavaju a hrcu kao morz i po difoltu mi nabiju njusku u uvo posto spavamo svi zajedno, nas cetvoro.

Edited by gazza1
Link to comment

"Čuvanje leđa" otprilike. Osećaju se bezbedno kada je neko ko je prijatelj iza njih, pa mogu na miru da jedu. Zato mačka često hoće da okrene vam okrene leđa kad sedne negde pored vas.

vidiš, ima logike. :)

 

kako je jefimija? šta su rekli na kontroli?

 

Pijenje vode je priča za sebe. Kad pije iz svoje činije, najpre umoči šapu pet, šest puta, pa je oliže, pa tek onda krene da pije, standardno, jezikom. 

 

da, isto je i ovde. to je taj pijaći stil. :)

Link to comment

 

 

kako je jefimija? šta su rekli na kontroli?

 

Hvala na pitanju, dobro je, izgleda, temperatura je pala u odnosu na juče, dao joj je opet antibiotike i prepisao nešto iz apoteke da treba da joj se daje nedelju dana, pa ako sve bude dobro, onda ne mora ponovo ni da dolazi. Rekao je još veterinar: "Dobra je baba, čim sam video da joj se sija dlaka video sam da je ok" (Jefimija ima 14),

 

Sad sam hepi celo veče posle pregleda.

14n39fl.jpg

 

Fotka je od pre dve godine, ali isto i sad izgleda.

 

Edited by kobni zelaya
Link to comment

pomazi babu i daj joj duplo viskasa!

 

hteo da ti ponudim kavez za mace ali je izlomljen na spoju na dva mesta, pa nije bas bezbedan ako ne znas kako da ga zatvoris

Link to comment

pomazi babu i daj joj duplo viskasa!

 

hteo da ti ponudim kavez za mace ali je izlomljen na spoju na dva mesta, pa nije bas bezbedan ako ne znas kako da ga zatvoris

 

Hvala, snašao sam se, bilo je ljudi koji su ponudili, super su i ljudi, ponekad. :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...