Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

nadam se da poreski obveznici ne placaju takve gluposti. to placa onaj koji ih je zvao, jel' tako?
ti ljudi, koje imas hrabrosti vredjati iz sigurnosti toplog doma, su poreski obveznici.macke nisu.
Jebote ala ovo smrdi. Koj mi je qratz da citam ovakve postove. Nisam zagovornik ignore opcije ali eto dokaza da i to dugme moze da bude korisno. Edited by CowBoy
Link to comment
Mislim da će dobiti neku bolest od tolike hrane, kako uopšte mačke kontrolišu apetit? Nemam iskustva, niti sam ikada preterivala u hranjenju kućnih mačaka.
Nikako, osim da je neko uzme pod svoje (ukoliko je to uopste moguce, jer je ulicarka) i kontrolise je.Ovaj moj je bulimicar, otvara cak i frizider i vrata od kujne. Rezultet - hronicni bronhitis (stomak mu pritiska pluca) i terapija aminofilinom i striktna dijeta. Sad je opasan i besan al jbga.Mozda nije lose da vlasnici macaka imaju u vidu sta moze da se desi ako se ovi gospodari opuste sa hedonizmom. Edited by Malkmus
Link to comment
nadam se da poreski obveznici ne placaju takve gluposti. to placa onaj koji ih je zvao, jel' tako?
Jao, Djuro, nemoj da brineš za pare od poreza, sakupili se LJUDI iz komšiluka i nekako skinuli macu. srećom, nisu naišli takvi kao ti, jer bi verovatno išutirali merdevine, macu bacili pitbulovima, a decu poterali štanglama.
Link to comment

Šuško (odaziva se na Šulc c c c c..)2ekhjmg.jpgje sad tu negde oko 3 meseca i postaje sve više vokalan. Pohvatali smo manje-više sve cake, ali se sad susrećemo sa intenzivnijim mjaukanjem (mjau kao "prestao si da me maziš", mjau kao "gledaj u mene a ne u ekran" ili mjau za "dotrčao sam do tebe samo da ti se javim i trčim dalje"...), pa sam samo htela da pitam jel mačke to inače tako vole da rade... Svakako, volimo ga još više.

Link to comment
je sad tu negde oko 3 meseca i postaje sve više vokalan. Pohvatali smo manje-više sve cake, ali se sad susrećemo sa intenzivnijim mjaukanjem (mjau kao "prestao si da me maziš", mjau kao "gledaj u mene a ne u ekran" ili mjau za "dotrčao sam do tebe samo da ti se javim i trčim dalje"...), pa sam samo htela da pitam jel mačke to inače tako vole da rade... Svakako, volimo ga još više.
po mom iskustvu, veca vokalnost macaka oznacava i dinamicniju zivotinju (vise oborenih predmeta, unistene odece, vise svega), dakle i zabavniju
Link to comment

I po mom iskustvu. Definitivno si dobila veliku mazu i jos veceg gazdu u kuci :D Po opisanom, slican je mom macku, svaki mjauk ima svoje znacenje i lako se provali sta hoce.

Link to comment

Kuku nama! Ali car je, bio je uganuo šapu dok nismo bili tu i pošto nije bilo ništa ozbiljno sam je obavio negu, grejao šapu na radijatoru pola dana i oporavio se. A ja sam postala najgora mačkarka :)

Link to comment
po mom iskustvu, veca vokalnost macaka oznacava i dinamicniju zivotinju (vise oborenih predmeta, unistene odece, vise svega), dakle i zabavniju
100% provereno.@Tazza: ovaj moj najnoviji zaglavio prst u radijatoru i ostao da visi i vrishti - sreca te sam bio kuci, ostao bi ili bez prsta ili bez zivota:(Prepao me kao nikad. Edited by CowBoy
Link to comment

@renne hvala na dobrodošlici! od svih pripadnosti, ova mi je najdraža.@CowBoy i naš mačak umalo nije sam sebi presudio kad se igrao sa nogavicom trenerke koja je pocepana pri dnu ali tako da pravi omču, pa je pridavio sebe onako žestoko. bili smo tu, srećom, i od tada motrimo na potencijalne opasnosti. ali, budući da smo ga usvojili jer je trčao ka nama preko cara dušana usred noći između automobila, izgleda da mu je to lifestyle.

Link to comment

Pomagajte! Jedan leepi sijamski mačak linja se kao nenormalan. Postoji li neki preparat ili slično da se ubaci u hranu koji će bar ublažiti ovaj proces?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...