Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

22 minutes ago, aram said:

Ih, to je čitava serija knjiga. Prvo je Ratko Božović pisao o Boniju, svom uginulom maltezeru. Onda je prikupio priče svojih prijatelja i poznanika posvećene njihovim kucovima i objavio kao "Psi i njihovi prijatelji". Tu su se našli Dušan Kovačević, Albahari, Filip David... Onda je sledila "Prijatelji", tu je mislim i Ivanji, pa onda "O psima i ljudima" i na kraju "Šapa u ruci".
Kažu da su poslednje dve nastale tako što su ga svi mogući kučkari koji se nisu našli u prve dve jurili da mu uvale svoju priču. Mislim, razumem ih u potpunosti :D

PS: ustvari do tada sam ja pratio, nije nemoguće da se serijal i nastavio

PS 2: ahahah, evo sad gledam,
peta knjiga iz serijala „O psima i ljudima” zove se "Ne ostavljaj me", onda ide "Tragovima moga psa, pa "Sjaj u očima", izdata 2018. Pretpostavljam da je to kraj, ali raspitaću se baš.

 

da, ima više knjiga, ja sam korak uhvatio sa ne ostavljaj me gde je i ivanjijeva priča. meni je daleko najdraža u zbirci, moguće jer sam priznajem slab na mešance ali mora da ima nešto i do veštine autora.    

ne vidim da se knjiga može naći na netu pa ako ima dovoljno zainteresovanih bez problema bih je prekucao ako ne uspem da je spakujem u pdf a da to fino izgleda. :cool2:

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Evo sad sam pitao koautorku, kaže da su počeli da rade na sledećoj ali da je njoj sad teško i tužno da nastavlja bez njega, iako je on molio. Razmišlja da završi tu koju su počeli pa da je objavi na godišnjicu njegove smrti, u znak sećanja na njega.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

jedna je azra ali ne mogu da se setim koja

jel crna?

 

Nije, ova braon iz Čarlija. Crna je Zana, majka je Bela.

 

  • Wub 2
Link to comment
2 hours ago, Sara said:

meni je Zana presmešna, jel ona beše ispala junak u bici sa pacovom

 

 

 

 

Da, da. :D

 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...