Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ovaj deo majice & bermooda je ortak koji se usro živ, a ona baš tu legla i ne mrda. Dva sata tako. :D

 

IMG-5717.jpg.4f11f80bffb1a809038ba45de2345d69.jpg

 

A inače volim sve na svetu:

 

IMG-5731-1.jpg.b76629f349ca0a2ec72b4b0e88a27349.jpg

  • Wub 5
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Meduzalem said:

IMG-5911.jpg.9260cdf36689be7ee7191df1d730aed3.jpg

 

Ovu facu gleam svako jutro, dan, noć, a i spavamo zajedno. :wub:

 

nikad ne bih rekao da ovaj pas moze da mi bude simpatican, al tako je ispala na tvojim fotkama :)

  • Wub 1
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

 

nikad ne bih rekao da ovaj pas moze da mi bude simpatican, al tako je ispala na tvojim fotkama :)

 

Inače su mi ženke bulova neuporedivo lepše, o privrženosti da ne govorim. Muški su već teži za držanje i ne bih se upuštao, osim ako nemam kud. Svi su bulovi skloni gojenju ali uz dobru hranu i dovoljno šetnje sve to bude dobro. A u principu jede što i mi, osim krompira.

 

Možda sam ovu i kačio, imala je nekih 6 meseci. Mnogo su slatki kad su mali...

 

IMG_6035.jpeg.7cc63b98f10eb9c1630d555b419cc508.jpeg

 

Sedeo kod drugarice a moja Zoi spava ko top. :D

 

 

Edited by Meduzalem
  • Wub 6
  • Haha 1
Link to comment

preslatko. nadam se da nemas problema sa narodom kada je vodis u setnju, kapiram da se masa plasi.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

nikad ne bih rekao da ovaj pas moze da mi bude simpatican, al tako je ispala na tvojim fotkama :)


Иста прича, мислим да је то једина раса према којој сам имао одређене предрасуде (не рачунам чиваве у псе), типа да су ми ружњикави и несимпатични некако. И онда сам због пар примерака овде на форуму променио мишљење тотално, сад су ми мега готивни, погледај само ту блентаву фацу хаха.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

preslatko. nadam se da nemas problema sa narodom kada jke vodis u setnju, kapiram da se masa plasi.

 

Dešava se pvremeno ali ona je socijalizovana odmalena sa drugim psima. Voli i ljude, sve pet, ali ume iz igre da skoči pa te usere celog. A par puta su me doslovno izvređali što sam je pustio bez povoca. Uglavnom ne reagujem, budale sa predrasudama. U kraju je svi znaju pa mogu da je vodim kako hoću. :D

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, johan nagel said:

 (не рачунам чиваве у псе), 

Hej, čivave su najkerećiji psi koji postoje :mad:

 

 

Link to comment

:stop:
 

Није пас ако може да стане у омању женску торбицу

Link to comment

Muškarci :rolleyes:

Kada ćemo shvatiti da veličima nije bitna?

Inače, postoje veći broj zabeleženih slučajeva gde su čivave bivale vođe čopora mnogo većih i krupnijih pasa.

 

Primer

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...