Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

a može se napraviti neka serija o avanturama ujka sema u vijetnamu :)- da li se na taj rat odnosi izreka najebao si kao žuti ili pak potiče još od 2 s.r.

Link to comment
Jea, a potom ćemo dobiti Tonkin Gulf Company, Eternal Afghan i Basra Squad, sve odreda može biti odlično...
nemoj molim te da poredis ww2 i ta sranja ... ni u kom pogleduskinuo episode 1 ... ce da gledam
Link to comment
a može se napraviti neka serija o avanturama ujka sema u vijetnamu :)
Pa, ima serija na tu temu, zove se MASH :Hail:, iako se radnja dešava za vreme korejskog rata direktno se odnosi na Vijetnam. Što se mene tiče jedna od najboljih serija kraće forme (epizode od 20 min.)
Link to comment

izvini :Dodoh da skidam, iz ovih stopaedit: cemu taj transfer neprijatnosti smajli? nisam gledala seriju, big dilisuse...

Edited by morgana
Link to comment
:shamar:pobogu ... najbolje ww2 ostvarenje ikada
Ne bih bas isao tako daleko, s obzirom kakvu konkurenciju ima u mnogim svetskim kinematografijama kad je ta tema u pitanju, ali da je dobra, jeste. Svakako se pridruzujem preporukama.
Link to comment

Prosto ne mogu da verujem da je taj Band of Brothers nešto posebno...A, čini mi se da je to gledala velika većina populacije. Mislim, redov Rajan je takva antipreporuka da nemam reči...

Link to comment

odgledao pacifik ... isti fazon kao BoB, ratna prica ww2 surivorsa. spielberg i hanks producenti. prva eipozoda lagano spora™, kao i u BoB. kvalitet slike :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Ja se, kao, odlucio da gledam po dve epizode. Da povecam uzitak :D A i ocekivano je prva epizoda malo sporija, uhodavanje, ali ce vec od druge da ih bace na neko pilule lilule ostrvo, da se biju "za sve pare" (ko je ovo bese stavio na hejt?)Nego, krece uskoro i nova sezona South Parka. Tajger u prvoj epizodi

Link to comment

Šta li će biti sledeće na listi glorifikovanja? Već smo imali seriju u kojoj se Ameri uspešno razračunavaju sa zločinačkom nemačkom mašinerijom kojoj je 80% ljudstva i 95% resursa bilo usmereno par hiljada kilometara prema istoku (Band of Brothers), pa seriju u kojoj se Ameri uspešno razračunavaju sa zločinačkim klanovima nadmoćnih Indijanaca koji jedva da su bili nadjačani 1,000,000:1 (Into the West) . Potom je usledila opasna operacija okupiranja gladom i sankcijama 20 godina izmučenog, dronjavog Iraka (Generation Kill), a sada opet imamo brutalno opasnu priču o sukobu sa "Japanskom imperijom", kojoj je opet igrom slučaja 85% vojnika i 60% resursa bilo par hiljada kilometara zapadno (The Pacific). Ponovo će od bitaka 20 na 15 i 30 na 20 hiljada ljudi da se prave priče o ključnim okršajima WW2. Kakvi herojski podvizi, sve demokratije i pravde radi. Dobro je da su odmah u startu prepoznali sile zla i uključili se u svetski rat kako bi ih sprečili da zavladaju svetom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...