Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Preporuka za Men of a Certain Age.
Meni to liči na seriju koja je išla na B92 pre jedno 7-8 godina, bila je engleska i zvala se "Večiti dečaci", i imala je sjajne dijaloge i glumačku podelu. Edited by Arkadija
Link to comment

Secam se te serije sa B92. Pratio sam je tada, mada sa preskocima jel to je jedini nacin na nasim kanalima zbog varijabilnih termina. Sad, kad si je pomenula vidim da donekle lice, mada dok sam gledao ovu ta engleska mi nije pala na pamet. Mozda zato sto je nisam pratio skroz redovno, ili sto je bilo davno. Cinim mi se da su ipak likovi u ovoj nekako prizemniji i neko s kim se moze lakse poistevetiti od ovih iz Engleske.

Edited by deeps
Link to comment
Jel ima ovde ljubitelja BSG prequela, Caprica.... izašlo 3 epizode i to IMO prilično dobre.
Ja počeo da pratim u fullu i dopada mi se, serija baš obećava :)A da ne pričam što je Zoe (Alessandra Toreson) :wub: :wub: :wub:
Link to comment

Danas gledao epizodu "Spin City" gde M.J.F. (tj. njegov lik) oprasta.Jbga bolest uzela maha , meni je ipak bilo dirljivo...

Link to comment

To je jedna od retkih epizoda koje se secam i posle 10 godina.edit:Odgledao sam prvu epizodu AMerican dad (pri kraju sam sa family guy) nisam odusevljen. Tj razocaran sam

Edited by dusan1975
Link to comment
Danas gledao epizodu "Spin City" gde M.J.F. (tj. njegov lik) oprasta.Jbga bolest uzela maha , meni je ipak bilo dirljivo...
Sad bas uhvatih zadnjih desetak minuta epizode na Fox Life-u. Nisam je ranije nikad gledao, jer sam seriju pratio samo sporadicno (kad natrcim na nju na TV-u). Serija mi je inace bila onako za opustanje sasvim ok. MJF je car. :Hail: 1 je Marty McFly! :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...