Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Šta će im vojničke doskočice i skraćenice marinaca? Mislim, ne radi se o intimnim razmišljanjima Kanta iz njegovih privatnih spisa pisanim perom koje su pred gledaoca stavljene u originalu, nego o majmunskim varijantama WTF FFS LOL OMG mudrosti.
dzisz krajst :lol:
Link to comment

kad smo vec kod gen. kill, ja stigao do 4. epizode u ponovnom gledanju. kako je ovo dobra serija, jbt. ako se meni dozvoli da odgovorim na lubino pitanje, iceman je ovdje ipak kulji nego u true blood :)

Link to comment
ma daj, doktore hause, nema to veze sa prisnoscu, nego sirim hbo sektu :D
Ma zezam se, siguran sam da mu je bolje da skokne do tebe, nego da se bakce sa sajtovima -_- :D
Link to comment
kad smo vec kod gen. kill, ja stigao do 4. epizode u ponovnom gledanju. kako je ovo dobra serija, jbt. ako se meni dozvoli da odgovorim na lubino pitanje, iceman je ovdje ipak kulji nego u true blood :)
a u Lady Gaginom spotu? :lol:
Link to comment
inace ja odusto od deadwooda u 1. sezoni. bio dosadan a alfa pozitivcu je kanda odstranjen smisao za glumu
Najveca mana serije. Ocajan je. Ko li ga gura da mi je znati? Holivudski Ivan Bosiljcic.
Link to comment

HBO je poceo "The Ricky Gervais Show", koji je ustvari sastavljen od delova ranijih podkasta, sada uz animaciju preradjenih za TV. Najveci deo vremena su njih trojica (Gervais, Stephen Merchant i Karl Pilkington) koji sede u studiju, i razgovaraju na najbesmislenije teme. Tek povremeno se pojavi dodatna animacija koja prati pricu. Slusao sam te podkaste, i odlicni su... ali je ovaj projekat osudjen na propast. Humor je apsolutno nerazumljiv ako se barem malo ne prati serijal, a pogotovo nece biti americkoj publici.Svejedno, vredi se podsetiti na legendarne teorije Karla Pilkingtona. :D http://www.youtube.com/watch?v=ckvUolhEGkM

Link to comment
nemoj u istoj recenici true blood i ovo dernek-delo, svega ti :Dinace od cele rl ekipe najuspesniji je http://en.wikipedia.org/wiki/Nathaniel_Fickinace ja odusto od deadwooda u 1. sezoni. bio dosadan a alfa pozitivcu je kanda odstranjen smisao za glumu
e, Baki, tek si sada upoznao g. Lepog aka Timotija Olifanta, najgoru bukvu Svete Sume.mislim da sam vec jedno 2 filma u kojima on igra prekinuo da gledam posle 10 minuta.
Link to comment
HBO je poceo "The Ricky Gervais Show", koji je ustvari sastavljen od delova ranijih podkasta, sada uz animaciju preradjenih za TV. Najveci deo vremena su njih trojica (Gervais, Stephen Merchant i Karl Pilkington) koji sede u studiju, i razgovaraju na najbesmislenije teme. Tek povremeno se pojavi dodatna animacija koja prati pricu. Slusao sam te podkaste, i odlicni su... ali je ovaj projekat osudjen na propast. Humor je apsolutno nerazumljiv ako se barem malo ne prati serijal, a pogotovo nece biti americkoj publici.Svejedno, vredi se podsetiti na legendarne teorije Karla Pilkingtona. :D
Meni je sve od Ricky Gervaisa odlicno, pa i ovo. Dobro je sto ide na HBO, nadam se da oni nece otkazati tek tako.
Link to comment

Upravo sam zavrsio sa prvom epizodom Curb your enthusiasm, na preporuku svih ovde :) i sjajna je! Bez mnogo okolisanja, realna, dijalozi i sve je mnogo iskreno i realno, a ne holivudski bombasticno. Ako bi se ovako nastavilo - preporuka :)Btw, da li samo meni Larry David izgleda identicno kao Seinfeld?

Link to comment
Meni je sve od Ricky Gervaisa odlicno, pa i ovo. Dobro je sto ide na HBO, nadam se da oni nece otkazati tek tako.
Ma i meni se svidja, ali nisam siguran kako ce funkcionisati ovo prebacivanje formata, od radijske emisije/podkasta do animirane serije za TV. Nadam se da ce potrajati barem jednu sezonu, samo zbog Karla Pilkingtona. :Hail:
Link to comment

posto valjda niko ne gleda ili sta vec, ja samo da pohvalim prethodnu winter olympics epizodu simpsona i jos 4-5 prethodnih iz ovog serijala koje su kvalitetom daleko ispred prvih par epizoda sa pocetka 21. serijala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...