Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

mad men djeluje bas zanimljivo
Ja bas veceras pogledao prve dve epizode i islo jako tesko, ne znam kako sam izdrzao... Nadam se nekoj detaljnijoj pohvali pa da dam jos koju sansu.
Link to comment
Ja bas veceras pogledao prve dve epizode i islo jako tesko, ne znam kako sam izdrzao... Nadam se nekoj detaljnijoj pohvali pa da dam jos koju sansu.
detaljnije mogu da napisem za par dana, tek sam odgledala par epizodasta znam, cini mi se sasvim ok. rekla bih da lijepo i vjerno slika 60te tj godine tranzicije prema potrosackom (i sire, modernom ) drustvu kakvo danas znamo (ne sa vrednosnom konotacijom, nego deskriptivno, prikazujuci mijenjanje drustvenih normi i potrosackih preferencija).i zanimljiv je nacin rada ovog glavnog lika. ko dr haus i njegovi uvidi.i sto je serija prevedena kao muskarci sa menhetna? Edited by morgana
Link to comment

Počeo Carnivale, pogledao prvu epizodu i svidja mi se baš. Ali, malo mi je frka pošto su mi očekivanja otišla u nebesa. Nedavno sam završio Powersov serijal o mističnom američkom zapadu, koji je prepun, izmedju ostalog, Amerike, istorije 20. veka i natprirodnog. O seriji nisam znao ništa, kad ono - Tarot, UzBrusaKembelaNajboljiGlumacNaCelomSvetu Klensi Braun, Klea Duval i Edrijen Barbo :wub: , depresija, Amerika, Karneval, religiozni fanatik...Možda je bolje da ne gledam dalje, kako su poredjali stvari kao da su me pitali.

Edited by Lrd
Link to comment

serija je fenomenalna. osjecam, however, potrebu da te upozorim da je prekinuta posle druge sezone, iznenada i muchki :(chisto da znash u sta se upustas, ako odluchish da ipak nastavish sa gledanjem

Link to comment
serija je fenomenalna. osjecam, however, potrebu da te upozorim da je prekinuta posle druge sezone, iznenada i muchki :(chisto da znash u sta se upustas, ako odluchish da ipak nastavish sa gledanjem
Uf, pa sad moram. A možda je i tako nekako bolje, kao izgubljena legenda, Edvin Drud, 10. simfonija ili tako nešto. Samo da ne bude kao prekinut snošaj. :(Javljam se kad pogledam ostatak, a kad sam već ovde da pitam za nešto slično ili približno. Na spisku su Generation Kill, Rome, Deadwood, Dollhouse. Još?
Link to comment
Uf, pa sad moram. A možda je i tako nekako bolje, kao izgubljena legenda, Edvin Drud, 10. simfonija ili tako nešto. Samo da ne bude kao prekinut snošaj. :(Javljam se kad pogledam ostatak, a kad sam već ovde da pitam za nešto slično ili približno.
bice. ali i interaptus je nekad bolji od nikakvog, je li.nasla sam utehu i u tome: samo su dve sezone, mozes da ih ponavljas posle godinu dana ponovo. i onda sam zamisljas odgovarajuce krajeve (kao kad se cita simons :-P)
Na spisku su Generation Kill, Rome, Deadwood, Dollhouse. Još?
ako si pravio raspored po vremenu koje ti je na raspolaganju, onda ok. lepo si ih rasporedio, jedna sezona, dve, tri, i za kraj dve stripovske.samo nemoj generation kill da skidas, nego da ti lepo dam dvd, imas i knjizicu u kojoj su ti objasnjene sve doskocice i skracenice marinaca, vojnika i inih. a nadoknada je da mi na kraju otkrijes da li ti se skandinavac vise svidja kao erik ili kao ajsmen.za deadwood nisam objektivna. i tu isto, obavezni titlovi.
Link to comment

Šta će im vojničke doskočice i skraćenice marinaca? Mislim, ne radi se o intimnim razmišljanjima Kanta iz njegovih privatnih spisa pisanim perom koje su pred gledaoca stavljene u originalu, nego o majmunskim varijantama WTF FFS LOL OMG mudrosti.

Link to comment
Šta će im vojničke doskočice i skraćenice marinaca? Mislim, ne radi se o intimnim razmišljanjima Kanta iz njegovih privatnih spisa pisanim perom koje su pred gledaoca stavljene u originalu, nego o majmunskim varijantama WTF FFS LOL OMG mudrosti.
omg lol
Link to comment

lubo, hvala na preporukama, evo već sam izbrisao sve rarove, a ostao mi bio samo četvrti deo sedme epizode. :) Bespogovorno slušam. :)

Sva objasnjenja za Generation Kill ima i na zvanicnom sajtu.
Da, da. Sa jedne strane poseta lubi, uz autentični kaubojski roštilj, najbolju kafu u krugu od 20 kilometara, gnjavljenje mačke i ostalih, usput grebanje za dodatne filmove i knjige i poneku smislenu diskusiju o boksu, uz zdravu dozu tračarenja i brštenja aktuelnih pop-tema. a sa drugeZvanični sajt. Pfffff(izvinjavam se na privatizaciji, ali ko vas jebe :P )edit: sezona, epizoda, nije neka razlika. Šta su dve litre viskija naspram beskonačnosti univerzuma, što bi rekao inspektor Blok. Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...