Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kazu da je cetvrta doba ja zaglavio na pola trece i nikako da nastavim dalje. Sto se tice Entourage-a najveca faca je Drama ubedljivo. Kakve majice nosi to je sou.

Link to comment

Ajd' videću šta i kako, ali ovo sada stvarno sabija. A i prija mi što ima 23 epizode, pa može lepo da se razmaše, mada vidim da druga ima samo 11 epizoda. Oh, well...

Link to comment

Samo da prijavim odgledan Deadwood Season 3.Šta reći sem da je u pitanju naj-jebeno-ultimativnije ostvarenje kada su u pitanju serije verovatno ikada ili barem u samom, samom, vrhu, top 3. Iako sam kraj sezone nije rezultovao kulminacijom svega onoga što se spremalo od odprilike 4, 5. epizode, izgleda da ćemo /konkretnije/ razrešenje videti u najavljena 2 filma. Način na koji je napisan scenario, dijalozi, monolozi, nivo do kog su glumci podigli svoje karaktere, fenomenalno.I naravno, ono što je u deadwood-u uradio Ian Mc Shane, ne znam kako bih okarakterisao. Možda - savršeno, moćno, brutalno, fenomenalno, dodaj superlativ po želji...

Link to comment
Samo da prijavim odgledan Deadwood Season 3.Šta reći sem da je u pitanju naj-jebeno-ultimativnije ostvarenje kada su u pitanju serije verovatno ikada ili barem u samom, samom, vrhu, top 3. Iako sam kraj sezone nije rezultovao kulminacijom svega onoga što se spremalo od odprilike 4, 5. epizode, izgleda da ćemo /konkretnije/ razrešenje videti u najavljena 2 filma.
O ovome se pricalo po zavrsetku 3. sezone ali nazalost se odustalo od filmova. Projekat je otprilike mrtav, sto je velika steta, takvo masterpiece ostvarenje je u pitanju. No ja se sve nesto nadam ipak ce se desiti kakav obrt...nekada.
Link to comment

Upravo sam odgledala Dragulj u kruni, kako je to dobra serija!Secala sam se u fragmentima pojedinih scena s tva, kad sam bila klinka, zaista su te stare engleske serije imale upecatljive momente... npr iz dragulja u kruni pamtila sam godinama scenu kad Merik ispituje Kumara, a iz Singing Detectiva kada Filip Marlou kao dete sedi na drvetu, a zatim zatekne u sumi majku kako se jebe sa svalerom. A u stvari, uprkos tom mom secanju, Hari Kumar i Dafne Maners se kasnije vise skoro i ne pojavljuju iako predstavljaju najbitnije likove u celoj prici. Mnogo dobra serija o propasti britanske imperije i indiji/pakistanu, moze iz nje istorija da se uci. Mada pred kraj mozda preterano moralise, ali verovatno da je tako i u knjigama po kojima je radjena (The Raj Quartet, koji nisam citala).

Link to comment
Jel ima ovde ljubitelja BSG prequela, Caprica.... izašlo 3 epizode i to IMO prilično dobre.
Pogledao te 3 epizode i generalno mi se svidja(u kom pravcu ide), mada vec naslucujem(strepim) da ce me neke stvari i likovi nervirati.1. sezona ima tek 12 epizoda i to rasporedjene na citavu godinu. Totalno debilno. Ko da namerno pokusavaju da srozaju rejting.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...