Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Koja je fora sa Mad Men?Meni je izuzetno dosadna serija, nisam nijednom uspio da odgledam citavu epizodu a pokusavao sam vise puta posto ih svi zivi prikazuju.edit:OZ 43. tek, sad je jasno da se neko salio sa spiskom

Edited by Feindouno
Link to comment
Oh, get a job? Just get a job? Why don't I strap on my job helmet, and squeeze down into a job cannon and fire off into job land, where jobs grow on jobbies!
:lol: :lol: :lol:green man
Link to comment

Jako dobra prva sezona Sleeper Cell. Ništa legendarno, ništa nezaboravno, ali drži kvalitet i jako malo pravi kompromisa sa PC pristupom. Znam da društveno angažovanje nema veze sa umetničkim kvalitetima, ali moram da priznam da mi se svideo pristup islamu, koji ipak jeste ekstremno PC. Hm. Videćemo šta kaže druga sezona. Još jednom hvala forumašu za koga verujem da želi da ostane anoniman. :)

Link to comment

Uzdao sam se u prevode on line, ali se ispostavilo da se prevod za treću sezonu deadwooda pojavio na divx titlovima pre par meseci, a čekam ga samo ja znam koliko. Mogao sam i na Engleskom, ali jednostavno, nisam hteo reč da propustim...Sad mi je palo interesovanje za sve što gledam i što čega da bude gledano, tudorse, poslednje sezone heroja, itd, gledaću deadwood, i to po pola epizode na 2 dana da mi duže traje, jer ga više biti neće... :(Neprejebiv:al_swearengen_081606_252x19.jpg

Link to comment
obožavam ih :D izašla je nedavno bozićna epizoda, nikako da se setim da odgledam.
Ako se ne varam, nije pravljena za tv već je straight to dvd. Sa debelim razlogom :Hail:
Link to comment

Nastavlja se Burn Notice sutra :thumbup::Hail::thumbup: Fringe je već tu, nastavlja se i Supernatural...kakav božanstveni četvrtak :s_d:Kreće i neki The Deep End, o sirotim LA lojerima koji moraju da se suoče sa harš etičko-moralnim disižonima ne bi li opstali u svojoj prestižnoj branši.

Edited by Filipenko
Link to comment

gleda li neko human target? prva epizoda onako, druga, sto bi mladi rekli, dinama. :D moze ovo da bude solidna serija za zabavu, pod uslovom da se scenaristi potrude i napisu inteligentnije epizode (pogotovo u odnosu na drugu epizodu).

Link to comment

Za ljubitelje (tj. buljitelje™) epova, kreće nova serija Spartacus. Pojavile se preliminarno već prve dve epizode, The Red Serpent i Sacramentum Gladiatorum, mada formalno serija kreće za koji dan. Javljam utisci.edit: nadam se da je iz imena serije jasno koja je tema...?

Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...