Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

juche krenuo sa suncem u filliju. prva sezona taman zahuktavanje, al ovih poslednjih par su super sick.mek bengs deniss mam i 100$ baby.sporo se skida ostatak. ne mogu da chekam ...

Link to comment

obe su odlicne. kada sam gledao te zamene keva piso samstavi na torentima hight priority na recimo rve 3 epizode, pa onda kada ih skine to na sledece tri i tako redom. ja sam tako skidao gomile serija koje nisam mogao docekati + ako je neproveren kvalitet serije ili samog fajla vidis da li vredi skidati ostale epizode

Edited by Hustler
Link to comment

jeste, stavljam ja te prioritete, al ovaj ga je bash udavio.vuche samo 20-30 kilano dobro. kako vidim sjebacu ovu seriju za par dana, pa se pitam shta onda?ocu pasti u neku depru? chime nastaviti fani strik?

Link to comment

Gledam Sleeper Cell i svidja mi se baš. Manje izvodjenje, više tematika, ali je (meni bar) jako teško pronaći je na netu. Stoje mi zakucani torenti za 6. 7. i 8. epizodu, jedan jedini seeder. A torente za druge epizode (ima ih 10) i drugu sezonu uopšte nisam uspeo da nadjem. Osim preporuka za seriju (koga interesuje tematika), bilo bi lepo da mi neko pošalje jedan PM i obraduje me. :)

Edited by Lrd
Link to comment

pratio sam Sleepers Cell na b92 i posle nekoliko epizoda je pocelo da biva prilicno dosadnjikavo pa sam odustao. drugu sezonu su najavljivali ali nesto se ne secam da je uopste bila. trazio sam je i ja na netu ali sa jednakim (ne)uspehom. mislim da ipak nije vredno veceg truda...

Link to comment

Hvala na pomoći ljubaznom forumašu bez postova. :)A što se tiče kvaliteta serije...ne bih se upuštao u komentarisanje dok ne pogledam bar celu prvu sezonu, ali ja sam slab na religiozne teme ili bilo šta slično, a ovde je to vrlo izraženo. Zanimljivo mi je da gledam pozitivan pogled na Islam iz drugog ugla. Eto. Kada bih to izbacio, istina je da je dramski i trilerski deo malo tanak, ali komentarisaću kad pogledam.Inače, nisam ni znao da se davalo kod nas, jerbo ne gledam televiziju. :)

Link to comment
Ova my name is earl na rtsu, je l to prva ili druga sezona. Vidim da ima 47 epizoda a snimamo je 90ak...je l bilo ranije na rtsu ili..?
prva sezona je bila dobra, druge se ne secam, a kad sam video par epizoda iz trece, bilo je :twak:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...