Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dobra je Vice principals, malo izgubi fokus na sredini sezone ali kraj je odličan, posljednjih par epizoda kidaju

 

 

I sve kulminira nekonvencionalnim krajem. Veoma interesantan način da se završi sezona.

Edited by Jeremija
Link to comment

I sve kulminira nekonvencionalnim krajem. Veoma intereantan način da se završi sezona.

+1

 

 

E onako se pravi klifhenger, ja sam razmišljao danima je li ono crnkinja ili gogins

 

Link to comment

The OA? Hteo bih da krenem jos nesto da gledam pored Tabua, pa da proberem fino dok opet ne pocne Fortitjud :D

 

Fortitjud ako se bazira na međuljudskim odnosima gore u pripizdini, i da nam još fenomenalnih prizora krajolika, daću mu šansu. Ako ubace neki vudu mambo džambo, registrovaću se na imdb samo da bih im zalijepio kečinu. 

Link to comment

tabu sve dosadniji, nekako postaje bas serija za domacice :fantom:

znači da ne gledam drugu? evo koliko je prošlo od prve, odgledala sam kad se pojavila, a drugu sve nešto odlažem.

 

ne sviđa mi se što mi je uvek glavni utisak da je tom hardi sav nekako patuljast i neskladan. sviđa mi se epoha i kako su odradili kostime i fotografiju i sav onaj glib, u svakom smislu.

 

ajd, videću. u stvari, drugu hoću, pa dalje kako mi dune. mogu i ja povremeno biti domaćica.  -_-

Link to comment

Fortitjud ako se bazira na međuljudskim odnosima gore u pripizdini, i da nam još fenomenalnih prizora krajolika, daću mu šansu. Ako ubace neki vudu mambo džambo, registrovaću se na imdb samo da bih im zalijepio kečinu. 

 

Polaaako, za to je Uajni zaduzen.

Link to comment

a nemam pojma, blago sam razocaran, daleko od tog da je posve losa, ali, na primer, kad bi izbacili ubijanja i kul ostale stvari, ostao bi tacno zaplet neke turske serije.

super fakat izgleda sve, ali kako odmice, sve me manje zanima. hardi je daleko najslabiji, mislim da ni jednu recenicu nije normalnim glasom izgovorio, sve nesto sikce i opako gleda.

Link to comment

edit: @frau

 

Pa Hardi je inače 1,75, nije on neka visina. 

da, znam, nego mi je to ovde istaknuto, imam utisak da su hteli da ga izduže onim (divnim) kaputom, pa napravili suprotno. faca i stajling da, ali figura mi nije u skladu s likom.

ne zameram mnogo, da se razumemo, onako zakeram :).

 

a nemam pojma, blago sam razocaran, daleko od tog da je posve losa, ali, na primer, kad bi izbacili ubijanja i kul ostale stvari, ostao bi tacno zaplet neke turske serije.

super fakat izgleda sve, ali kako odmice, sve me manje zanima. hardi je daleko najslabiji, mislim da ni jednu recenicu nije normalnim glasom izgovorio, sve nesto sikce i opako gleda.

jeste, i priča. nekad nepotrebno mumla.

 

Hardi je frajer, u sceni gde kafenise sa zetom mi se narocito svideo.

sigurno jeste, ali meni se nešto ne doima. čak mi je draži kao glumac nego kao frajer. :)

 

edit: razmak

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...