Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sneaky Pete

 

odgledala sam juče pilot  sneaky pete. kada će se pojaviti ostatak pojma nemam, ali ću tu razbibrigu rado gledati. igra puno omiljenih glumaca.

 

http://www.imdb.com/title/tt4200136/

 

Svega godinu i po dana kasnije, izašla je cela prva sezona prošlog petka. Gledao sad svih deset epizoda u paketu. Bryan Cranston i David Shore su tvorci, Giovanni Ribisi glavna uloga.

 

Naprosto, odličan klasični krimić o prevarantima. Pravo zadovoljstvo, totalna preporuka, čudi me da niko nije pisao o njoj ovih nedelju dana otkad je izašla.

Link to comment

Prvi put cujem, a vidim solidne ocene... Vredi li pocinjati?

Meni je legla. Prva sezona ima atmosferu apsolutne beznadežnosti, mi kao publika nismo dobili ni jedno objašnjenje, Elijeni su tu, život koji je postojao pre njih je ispario, i tačka.

Na početki druge sezone i dalje se ne zna ko su elijeni i koja im je agenda, ali ima nekoliko pomaka. Sve u svemu , meni nije bilo protraćno vreme, ali ne znači da se mnogima neće dopasti.

Link to comment

Sneaky Pete

 

 

Svega godinu i po dana kasnije, izašla je cela prva sezona prošlog petka. Gledao sad svih deset epizoda u paketu. Bryan Cranston i David Shore su tvorci, Giovanni Ribisi glavna uloga.

 

Naprosto, odličan klasični krimić o prevarantima. Pravo zadovoljstvo, totalna preporuka, čudi me da niko nije pisao o njoj ovih nedelju dana otkad je izašla.

hvala ajante. ja sam na ovo potpuno zaboravila. pre neki dan kada sam tražila titlove za neku seriju videla sam sniki pita, ali mi se nije upalila lampica.

Link to comment

kad ne bi stenjao i preklapao oci kao neka strina....ladno sam zaspala u toku mu monologa

 

al i dalje ga  :wub:  :wub:  :wub:

 

 

i jel krenuo neko da gleda six sa nasim isto jednim od omiljenih glumaca :D

 

Edited by mustang
Link to comment

nisam...ako nije pandur ili detektiv ili zloca na kub ...ne mogu...nesto sam prestala da gledam sve...mozda sam u kreativnoj depresiji? jedino eto taj taboo gledam obavezno ali ne mogu da kazem da sam odusevljena.

Link to comment

nisam...ako nije pandur ili detektiv ili zloca na kub ...ne mogu...nesto sam prestala da gledam sve...mozda sam u kreativnoj depresiji? jedino eto taj taboo gledam obavezno ali ne mogu da kazem da sam odusevljena.

 

 

Psihopata. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...