Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

+1

 

sjajno napisano, odlican casting, fenomenalna gluma (pored nuckyja, briljantni michael shannon i michael williams, te bobby cannavale). citao kasnije da je dobar deo likova inace napisan po stvarnim ljudima iz tog vremena/miljea. od mene 9/10.

 

kao sto rece kolega iznad, dati joj malo vremena, ako ne drzi posle prve sezone - odustati, sta drugo.

Link to comment

Krenuo sa daredevilom. Posle dve epizode, nekako mi je to neubedljivo. No možda je i do mog lošeg raspoloženja u kome sam poslednjih 4, 5 dana koje je na skali od 0-10 nekih -16.

Link to comment

Krenuo sa daredevilom. Posle dve epizode, nekako mi je to neubedljivo. No možda je i do mog lošeg raspoloženja u kome sam poslednjih 4, 5 dana koje je na skali od 0-10 nekih -16.

sačekaj barem da se kingpin malo razmaše. jedan od najboljih negativaca/glumaca.

 

ja ovih dana legao na: always sunny tradicionalno ubijaju, workaholics (ponovo krenuli. always sunny light), i nova comedians in cars sezona zanimljivo počela, the good place (sve bolje i bolje), black-ish (ima sjajnih momenata), lucifer (gledam za druga i ne mogu da prestanem), emerald city (mislim da neću dalje gledati), modern family (zakucano u mestu), simpsons (standard, jebiga. dobra bila ova dvoepizoda), bruklin 99 (dobra sezona), portlandia (istrošio mi se fazon), ash vs evil dead (obeležio mi prošlu godinu), people of earth (bila super fun prva sezona), sherlock (dobar al ne mogu brate više klifhengere da gutam)...

Link to comment

Ako nekoga zanima, počela druga sezona serije Colony. Za sada bile 2 epizode, a u prvoj su nam konačno rekli nešto više o momentu samog početka alijenske okupacije i da je , to sve  naravno, pripremano sa kolaboratorima na Zemlji, još od 1969.g

Edited by Arkadija
Link to comment

Ako nekoga zanima, počela druga sezona serije Colony. Za sada bile 2 epizode, a u prvoj su nam konačno rekli nešto više o momentu samog početka alijenske okupacije i da je , to sve  naravno, pripremano sa kolaboratorima na Zemlji, još od 1969.g

 

Prvi put cujem, a vidim solidne ocene... Vredi li pocinjati?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...