Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni je ok ona gej samurajska drama pod tim nazivom :lolol:

jbt ko da je juce bilo, dolazim sfaksa, uzo da jedem, palim tv, studio b, krece film, takesi kitano sa samurajima, reko carski, danas je moj dan, krenem da gledam, reko sad ce borenje samo sto nece, kad ono...bljaks Edited by ToniAdams
Link to comment

Prve dve epizode The Young Pope.

Prva, pretenciozno rezirana uz pretencioznu muziku, ali bez lakoce Velike Lepote.

Druga, znacajno, znacajno bolja i intrigantnija.

 

 

 

Odgledao prosli vikend The Game u cugu. Fenomenalna spijunska serija.

 

I kako protice, sve bolje.

 

Odlicna serija. Svaka preporuka.

Link to comment

jbt ko da je juce bilo, dolazim sfaksa, uzo da jedem, palim tv, studio b, krece film, takesi kitano sa samurajima, reko carski, danas je moj dan, krenem da gledam, reko sad ce borenje samo sto nece, kad ono...bljaks

Pa bilo je borenja. I mačevanja. :lol:

Link to comment

Braquo, četvrta sezona

 

Dafri u svom elementu, ima zabavnih replika tom nekom stilu redukovanog uličnog diskursa. Prilično zabavno.

 

Tomorrow, When the War Began

 

Ni blizu mi nije onako uspešno kao film i pomalo mi je žao što romani nisu doživeli ekranizaciju u onom pokušaju filmskog serijala. Ovo mi je prilično razvučeno i pomalo dosadno.

Jess™

 

napokon nešto da overim novo, samo titlove na nađem...

Link to comment

Tomorrow, When the War Began

 

Ni blizu mi nije onako uspešno kao film i pomalo mi je žao što romani nisu doživeli ekranizaciju u onom pokušaju filmskog serijala. Ovo mi je prilično razvučeno i pomalo dosadno.

Neko je bio preporučio ovaj film međutim u pitanju je jedno toliko naivno đubre da sam kukao da  mi se vrate dva sata života utrošena na ovo.

Edited by Moća
Link to comment

Sad uzo da gledam 2. sezonu Gomore. Šta bre ovi rade ne mrem da povatam...

 

....shit has hit the fan...

 

Meni ostala samo zadnja od druge sezone i iskreno, prva mi je bolja. Ovde likovi dolaze i odlaze kao na traci bez previse smisla. Valjda nece i u trecoj i cetvrtoj sezoni da divljaju sa neocekivanim preokretima, oprostajima i izdajama...

Link to comment

valja li to? jel to na osnovu filma gomorrah? bio dobar film.

Estetika je prejaka, totalni kemp i kič, poslije gledanja oči isprati gledanjem slika Rotka ili Maljeviča :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...